Filtras
Kaina
iki
46
266
Gamintojai
Filter

Lauko žibintai

Kurkite estetišką, jaukų apšvietimą jūsų kieme pasitelkdami prožektorius – lauko žibintus. Lauko žibintai idealiai tinka išskaidyti šviesą kieme: apšvieskite medelius, krūmus, akmenis, skulptūras ar kitus įdomius, dažnai matomus kiemo objektus. Kraštovaizdžio architektai teigia, kad kiemo apšvietimas neturėtų atkartoti dienos šviesos ar akinančiai apšviesti visą kiemą. Vietoj to rinkitės subtilias šviesas išryškinančias augalų tekstūras ar sukuriančias romatišką aplinką jūsų pamėgtose kiemo vietose.

Kaip išsirinkti lauko žibintus?

Visų pirma prožektoriai arba lauko žibintai yra skirti apšviesti pasirinktus objektus, pavyzdžiui augalus ar gėlynus, nes jų šviesa tikslingai sklinda į nukreiptą objektą. Šių lauko žibintų  šviesos kampas yra pakankamai nedidelis tam, kad šviesą galima būtų koncentruoti į norimą tašką. Todėl renkantis lauko žibintus svarbu numatyti, ką žadate apšviesti: medeliams prireiks stipriau šviečiančio lauko žibinto, tuo tarpu krūmą ar nedidelę kiemo skulptūrą apšviesite ir su mažesniu lauko žibintu.

Rinkitės iš mūsų siūlomo plataus lauko žibintų asortimento:

- Pike Plug & Shine šviestuvas su smeige – šviečiantis šiltai balta spalva, 45 laipsnių kampu, idealus sprendimas norintiems apšviesti augalus ar pavienius objektus. Šis lauko žibintas yra atsparūs įvairioms oro sąlygoms, jo apsaugos klasė žymima IP65. Prožektorius pritvirtintas prie smeigės, todėl galite stabilai įsmeigsite į žemę bet kurioje pasirinktoje kiemo vietoje.

- Plantini Plug & Shine šviestuvas – rinkitės šį lauko žibintą, jeigu planuojate apšviesti smulkius augalus. Šie prožektoriai tinka gėlėms arba smulkiems krūmams apšviesti. Jų spindulio kampas yra 45 laipsniai, palyginti su Pike lauko šviestuvu jie turi mažesnį šviesos srautą. Plantini LED lauko žibintai gali būti tiek neutralios, tiek šiltos baltos spalvos.
- Plug & Shine šviestuvai su smeige – dviejų tipų: vieni šviečia intensyviau ir yra tinkami medžiams apšviesti ar aukštiems objektams, kiti yra vidutinio intensyvumo. Abiejų rūšiu įsmeigiami lauko žibintai gali šviesti šilta arba neutralia balta šviesa. Šie LED lauko žibintai turi itin tvirtas, storesnes smeiges, todėl galite būti ramūs dėl šviestuvo stabilumo.
- Jeigu perkate lauko žibintus pirmą kartą ar planuojate įsigyti jų daugiau nei vieną, tuomet rekomenduojame rinktis siūlomus komplektus. Perkant komplektą papildomai gausite kabelį tam, kad sujungtumėte lauko žibintus tarpusavyje. O taip pat, komplektą pirkti apsimoka, nes kaina yra žemesnė nei perkant lauko šviestuvus atskirai.

Visi Plug & Shine lauko žibintai, kaip ir kiti šios serijos lauko šviestuvai, gali būti valdomi su nuotoliniu pultu arba per išmaniąją programėlę. Valdymo būdas priklauso nuo to, kokį modulį įsigysite. Valdydami lauko žibintus galite reguliuoti jų šviesos intensyvumą bei užprogramuoti norimus apšvietimo scenarijus.

Renkantis lauko žibintus rekomenduojame atkreipti dėmėsį ne tik į produkto dizainą ar kainą, tačiau ir į kokybę, tarnavimo laiką ir patikimumą tam, kad nenusiviltumėte savo pirkiniu. Paulmann lauko žibintai yra protingas pasirinkimas palyginti su kitų gamintojų lauko žibintais. Vokiečių gamybos lauko žibintai pasižymi aukšta kokybe bei yra pagaminti iš patvarių medžiagų, todėl galite būti ramūs dėl lauko žibintų tarnavimo laiko. Šie lauko žibintai taip pat yra ypač saugūs naudoti, nes reikalauja žemos įtampos, tik 24 V! Tad juos nesudėtingai sumontuosite patys be papildomų įrankių ar specialistų pagalbos. Kurkite norimas apšvietimo instaliacijas jūsų kieme sujungdami su kitais Paulmann lauko šviestuvais. Dėl itin paprastos sujungimų technologijos jūs galėsite sujungti lauko šviestuvus tarpusavyje net iki 50 metrų linijos ilgio ir taip sukurti norimas apšvietimo grandines.

Išsirinkote norimus lauko žibintus? Užsisakykite internetu ir mes jums pristatysime nurodytu adresu vos per kelias darbo dienas. Jeigu jūsų norimų lauko žibintų šiuo metu sandėlyje neturime, tuomet jus informuosime apie pristatymo terminą ir sąlygas. Kilus papildomiems klausimams susisiekite su MAIDINA specialistais, kurie padės išsirinkti tinkamiausią apšvietimo sprendimą jūsų kiemui!

icon
Didžiausias asortimentas

Virš 3000 prekių

icon
Greitas pristatymas

Pristatome per 2-3 d.d.

icon
Nemokamas pristatymas

Nuo 150 EUR

icon
27 metų patirtis

Laistymo įrangos ekspertai

close

Patikusios prekės