Filtras
Kaina
iki
0.17
150
Gamintojai
Filter

Mulčiavimo plėvelė

Dažnas sodininkas arba ūkininkas, norėdamas apsisaugoti nuo piktžolių ūkyje, darže, taip pat alpinariumuose mulčiuoja. Mulčiuoti galite pasirinkę tiek organines (šieną, lapus, žolę, pjuvenas ir taip toliau), tiek neorganines medžiagas (akmenukus, žvyrą ir panašiai). Mulčiuodami dažniausiai siekiame apsisaugoti nuo nepageidaujamos sodo augalijos – piktžolių, todėl neretai po pačiu mulčiumi klojama mulčiavimo plėvelė. Ši plėvelė klojama ant žemės aplink augalus. Mulčiavimas taip pat naudingas, nes palaikoma drėgmė, o tai žinoma taupo vandens resursus, be to mulčiuodami sukuriate palankias sąlygas mikroorganizmų dauginimuisi, todėl jūsų augalai gauna naudingų medžiagų. Vis dėlto pasirinkus netinkamą mulčiavimo plėvelę sau pasidarysite „meškos paslaugą“, todėl svarbu atkreipti dėmėsį į šiuos aspektus.

Kaip išsirinkti tinkamą mulčiavimo plėvelę?

Visų pirma atkreipkite dėmėsį iš kokios medžiagos gaminama mulčiavimo plėvelė. Viena iš svarbiausių savybių yra tai, kad mulčiavimo plėvelė turėtų būti ilgaamžė. Trapi, plona, nekokybiška mulčiavimo plėvelė reiškia nepatikimą apsaugą nuo piktžolių. Tokia mulčiavimo plėvelė neatliks savo funkcijos, jūs būsite priversti nuolat ją keisti, o tai be abejo užima nemažai brangaus laiko.

Taip pat mulčiavimo plėvelė turi būti pralaidi orui bei drėgmei. Dengiant gėlynus, alpinariumus arba kitas dekoratyvias kiemo vietas neretai griebiamasi pigaus sprendimo ir panaudojamos plėvelės iš netinkamų medžiagų. Viena jų polietilenas. Žinoma, tokia medžiaga neleis jokiai piktžolei prasiskverbti į viršų, tačiau ji taip pat pakenks jūsų augalams. Todėl neapsigaukite, renkantis mulčiavimo plėvelę atkreipkite dėmėsį koks yra oro ir drėgmės pralaidumas. Mulčiavimo plėvelės, kurios nepraleidžia vandens gali būti pragaištingos jūsų augalams, kadangi vanduo nepasiekia augalų šaknų ir taip augalas greitai gali sudžiūti. Taip pat yra mulčiavimo plėvelių, kurios tarsi kempinės drėgmę sugeria, todėl augalas gali pradėti pūti, jeigu oras necirkuliuoja.

Ūkininkai taip pat naudoja mulčiavimo plėveles braškėms apdengti. Tokia plėvelė klojama palei braškių eiles, virš laistymo sistemos. Nerekomenduojame laistymo sistemos įrengti virš mulčiavimo plėvelės, nes dėl plėvelės atsiranda vandens nuostolis (lašiukams nulašėjus ne į augalo šaknis, o į šonus).

Mulčiavimo plėvelių asortimentas mūsų el. parduotuvėje

Mūsų elektroninėje parduotuvėje rasite skirtingų rūšių mulčiavimo plėvelių, kurios palaiko tinkamą dirvožemio drėgmės ir temperatūros lygį:

  • 50 g/m2 mulčiavimo plėvelė pagaminta iš PP medžiagos, tvirta ir atspari UV spinduliams. Ši geotekstilė plačiai naudojama daržuose, soduose ir medelynuose.
  • 90 g/m2 mulčiavimo plėvelė pagaminta iš PP medžiagos, ilgaamžė bei atspari UV spinduliams. Ši plėvelė padengta išilginėmis juostelėmis, todėl palengvina augalų sodinimą. Plačiai naudojama žemės ūkyje ir sodininkystėje.
  • 110 g/m2 geotekstilė, pilkos spalvos, pagaminta iš PP ir atspari UV spinduliams. Plačiai naudojama medelynuose, daržuose bei soduose.

Visas mulčiavimo plėveles galite pritvirti prie žemės įsigyję vinis geotekstilei. Mulčiavimo plėvelių kaina svyruoja nuo 23 iki 62 eurų priklausomai nuo plėvelės išmatavimų bei storio.

Nusprendėte įsigyti mulčiavimo plėvelę? Užsisakykite plėveles internetu ir sutaupykite savo brangų laiką. Mes dirbame su kurjerių tarnybomis, kurios pristatys užsakymą jūsų nurodytu adresu visoje Lietuvoje. Užsisakykite dabar ir mes pristatysime per 2 – 3 darbo dienas. Jeigu mūsų el. parduotuvėje nerandate reikiamos mulčiavimo plėveles– susisiekite su mumis. Savo asortimentą nuolatos pildome bei atnaujiname. Abejojate, ar pasirinkta mulčiavimo plėvelę jums tinka? MAIDINA komanda atsakys į rūpimus klausimus, suteiks nemokamą konsultaciją ir padės išsirinkti tinkamiausią mulčiavimo plėvelę.

 

Mulčiavimo plėvelė klojama tam, kad apsisaugoti nuo nepageidaujamos sodo augalijos - piktžolių.

Mulčiavimo plėvelės kaina priklauso nuo rulono dydžio. Kuo didesnį ruloną perkate, tuo pigesnis kvadratinis plėvelės metras.

icon
Didžiausias asortimentas

Virš 3000 prekių

icon
Greitas pristatymas

Pristatome per 2-3 d.d.

icon
Nemokamas pristatymas

Nuo 150 EUR

icon
27 metų patirtis

Laistymo įrangos ekspertai

close

Patikusios prekės