Filtras
Kaina
iki
7
300
Gamintojai
Darbinis slėgis
Skersmuo
Sriegis
Filter

Vandens talpos sodui

Rezervuarai-talpos vandeniui puikiai tinka sode ar šiltnamyje kaupti vandenį. Vandens talpos sodui daugeliui žmonių yra ne galimybė, tačiau būtinybė, kuri labai palengvina gyvenimą. Paprasčiausiai net ir turint kokybiškas laistymo sistemas reikalingas stovintis vanduo, juolab, tam tikros laistymo sistemos reikalauja talpos iš kurios bus imamas vanduo ir perteikiamas iš sistemos link augaliukų.

Vandens talpos sodui: kam jos reikalingas?

Vandens talpų paskirtis yra labai įvairi ir priklausomai nuo to, kam ji Jums yra reikalinga – verta pasirinkti ir konkrečią talpą. MAIDINA siūlo labai platų vandens talpų sodui pasirinkimą, tad susipažinkite su pasiūla ir įsigykite tai, ko Jums reikia. Juolab, mūsų komandoje dirba patys geriausi profesionalai, kurie teikia išsamias konsultacijas, atsako į visus klausimus bei garantuoja, kad rasta talpa ne tik atitiks, tačiau net ir pranoks Jūsų poreikius.

Aukštos kokybės plastikas tarnauja ilgai, o patogus ir greitas prijungimas prie laistymo sistemos padeda sutaupyti daug laiko bei tuo pačiu džiaugtis sistemos efektyvumu. Subalansuota gravitacinėms laistymo sistemoms, tačiau puikiai pasitarnauja ir vandens naudojimui be laistymo sistemos, o paprasčiausiai pasukus kranelį. Kartais talpos naudojamos kaip rankų arba kojų plovimo vieta, tad jos funkcionalumas – labai įvairus. Paraleliai puikus pasirinkimas yra rezervuaras lietaus vandeniui.  Lietaus vanduo renkamas ne tik todėl, kad jis nemokamas ir galima sutaupyti, tačiau ir todėl, kad toks vanduo dažniausiai turi daugiau naudingų medžiagų, kurios reikalingos augalams. Jeigu artėja sausros dienos – tokiu atveju labai verta pasikaupti lietaus vandens, kuris gali būti naudojamas šiltnamio laistymo sistemoms. Toks vanduo yra labai minkštas, praturtintas naudingųjų medžiagų, tad papildomai pamaitina augalus.

Skiriantis žmonių poreikiams reikalingos ir skirtingos vandens talpos sodui. Štai todėl verta žengti kelis žingsnius į priekį ir pasirinkti tokią sistemą, kuri bus naudojama ne tik šiandien, tačiau ir rytoj, jeigu nuspręsite, kad Jums reikalinga kokybiška laistymo sistema.

Sodo vandens talpos: privalumai

MAIDINA vandens talpos daržui garantuoja, kad po ranka visada bus vandens, kuris gali būti naudojamas rankiniu būdu arba automatizuotai su tinkamiausia laistymo sistema.

 1. Siūlome pasitikėti kokybe ir įsigyti ypač geros kokybės plastiko talpas, kurios tarnaus Jums ne vieną dešimtį metų.
 2. Mūsų parduodamos plastikinės vandens talpos yra atsparios neigiamiems aplinkos veiksniams, tad jas pasirinkę galite jaustis ramūs, kad net šaltomis žiemomis neteks pergyventi dėl talpos funkcionalumo. Talpos yra atsparios šalčiui, tačiau prieš žiemą būtina iš jų išleisti vandenį.
 3. Sodo vandens talpos yra atsparios UV spinduliams, tad galėsite jas statyti, kur tik panorėsite.
 4. Talpos parduodamos kartu su dangčiu. Tokiu atveju pavyksta išvengti nešvarumų, kurie įkrenta į vandenį. Tai labai svarbu ir tada, kai prie talpų prijungiamos laistymo sistemos. Svetimkūniai gali užkimšti filtrus.
 5. Komplekte taip pat įdedamas ir plastikinis ventilius, kuris sistemai suteikia dar daugiau funkcionalumo.
 6. MAIDINA prekiauja ne tik vandens talpomis, tačiau mūsų prekybos vietoje papildomai galite įsigyti pagrindą, kuris suteikia dar daugiau funkcionalumo. Tokiu atveju talpa gali būti pakeliama virš žemės, tad ja naudotis tampa kur kas patogiau.
 7. Dėmesio – puikus papildomas priedas, kurį taip pat galima įsigyti MAIDINA prekybos vietoje yra užraktai, kurie padeda užrakinti vandens talpą. Ne tik nuo smalsių vaikų, tačiau ir nuo labai didelio vėjo. Jie padeda pasirūpinti papildomu saugumu, tad siūlome nesvarstyti ir juos įsigyti.
 8. Dauguma mūsų vandens talpų yra žalios spalvos, tad jos labai puikiai įsikomponuoja sode ir darže. Puikiai suprantame, kad šiais laikais sodininkai ir kiti sodais besirūpinantys žmonės net ir formuodami aplinką nori ne tik funkcionalumo, tačiau ir estetikos. Tokiu atveju žalios spalvos talpos tarsi pasislepia tarp medžių, krūmų arba ant vejos, atrodo puikiai, o kai kuriais atvejais tampa beveik nematomomis.
 9. Plastikinėse vandens talpose nurodyta žyma, kurioje vietoje rekomenduojama daryti vietą kraneliui. Darykite ją naudodamiesi kartu pridedamomis instrukcijomis ir be jokio vargo paruošite sistemą veikimui.
 10. Pas mus parduodamos ne tik plastikinės vandens talpos, bet ir pagamintos iš specialios, kokybiškos, storos medžiagos talpos. Jos yra labai praktiškos, kompaktiškos. Nebenaudojant galima lengvai vandens talpą sulankstyti ir pasidėti kitam sezonui.

Sodo vandens talpos yra labai įvairios, tad ieškodami Jums labiausiai tinkamos – palyginkite bent kelis variantus. Žinoma, nepamirškite, kad sistema tarnauja ne vienerius metus, tad kartais iškart verta įsigyti didesnę, kad ir ateityje galėtumėte ja naudotis. Plėskite savo sodo ir daržo ribas, galiausiai, įsigykite kokybiškas laistymo sistemas bei išvenkite darbų, kuriuos už Jus padarys sistema.

Vandens talpos pasirinkimas

MAIDINA siūlomos sodo vandens talpos yra labai įvairios, tad pagal poreikius, garantuojame, rasite tai, kas tinka. Susipažinkite su skirtingomis talpomis ir pasirinkite tinkamiausias.

 1. Labai naudinga nusistatyti savo biudžetą, kadangi pagal tai galima ieškoti ir tinkamiausios vandens talpos sodui. MAIDINA siūlo prieinamas kainas, todėl galite įsigyti jums reikiamų prekių.
 2. Vandens talpos sodui gali būti skirtingo dydžio, tad raskite labiausiai tinkamą pagal Jūsų poreikius. Nuo mažesnių iki labai didelių, kurios puikiai aptarnauja net ir ypač didelius sodus.
 3. Vandens talpos sodui taip pat gali būti skirtingo stiliaus. Nuo paprastesnių iki kiek įmantresnių formų. Įsigykite tokią, kuri Jums atrodo gražiausiai ir geriausiai dera Jūsų sode.
 4. Užrakto sistemos ir talpų pagrindai parduodami atskirai, tad siūlome, esant poreikiui, papildomai įsigyti.
 5. Visada naudinga palyginti gamintojus. MAIDINA prekiauja tik pripažintų gamintojų produkcija, kuri tarnauja ilgai bei tikslingai. Rinkitės patikimą kokybę, kuria džiaugiasi jau ne vienas sodininkas.
 6. Skiriasi ne tik sistemos talpa, tačiau ir aukštis. Šį kriterijų reikia įvertinti tada, kai ieškote Jums labiausiai tinkamos įrangos, kuri tiktų konkrečioje vietoje. Taigi, pirmiausia siūlome pasirinkti stovėjimo vietą, o tik paskui ieškoti talpos.

Jeigu šie kriterijai nepadėjo rasti tinkamiausio pasirinkimo – siūlome susisiekti su MAIDINA specialistais, kurie suteiks Jums išsamią konsultaciją ir padės rasti pačią geriausią įrangą.

Rezervuaro vandeniui priežiūra

Sodo vandens talpos ne tik puikiai tarnauja, tačiau ir labai gerai atrodo. Visiškai be jokios priežiūros jos tarnauja ne vienerius metus, tad įsigijus galėsite jaustis ramus dėl laiko sąnaudų. Žinoma, nors sodo vandens talpa yra atspari neigiamiems aplinkos dirgikliams – metų eigoje ji šiek tiek keičia savo išvaizdą, kadangi vandens talpą veikia klimatas. Siekiant to išvengti rekomenduojame talpų paviršių kartais nuvalyti, pašalinti atsiradusius purvus. Taip pat naudingas rezervuaro vidaus valymas, kadangi metų eigoje viduje gali atsirasti dumblių. Nors jie neturi jokio neigiamo poveikio augalams, tačiau verta pašalinti. Tokiu atveju siūlome talpas išplauti specialiomis priemonėmis, kurios yra skirtos dumblių šalinimui.

Vandens talpos šiltnamiams nereikalauja jokios papildomos priežiūros. Net ir būdamos karštose erdvėje jos greičiau nesusigadina.

Užsisakykite dabar ir jau po kelių dienų kurjeriu talpos pasieks Jūsų nurodytą adresą.

icon
Didžiausias asortimentas

Virš 3000 prekių

icon
Greitas pristatymas

Pristatome per 2-3 d.d.

icon
Nemokamas pristatymas

Nuo 150 EUR

icon
27 metų patirtis

Laistymo įrangos ekspertai

close

Patikusios prekės