Filtras
Kaina
iki
0.7
16
Gamintojai
Sriegis
Filter

Statinių purkštuvų priedai

Statinių purkštuvų priedai – tai detalės, kurios skirtos reguliuoti, užaklinti ar sujungti statinius purkštuvus bei antgalius. Mūsų asortimente rasite šiuos produktus:

Specialūs MP raktai bei jų komplektai – tai MP purkštukų reguliavimui skirti įrankiai. Dėka šių raktų galėsite lengvai nustatyti norimą purkštuko laistymo kampą (jei purkštukas yra reguliuojamas) bei sumažinti arba padidinti išlaistomo vandens srovę.

Aklė ½ vidinis sriegis – ši detalė yra skirta užaklinti vietą, kurioje buvo pastatytas I-PRO ar SL korpusas. Jeigu nusprendėte, kad tame taške Jums laistymo nebereikia, tuomet išsukite korpusą, o ant žemėje esančios detalės užsukite šią aklę. Dėl sandarumo rekomenduojame papildomai naudoti tefloninę juostelę.

Antgalių (purkštukų) adapteris – skirtas sujungti antgalius (tinka visų tipų antgaliams) su kitomis detalėmis. Šis adapteris turi ½ vidinį sriegį, todėl papildomai įsigįję ½“ sriegio nipelį galėsite lengvai sujungti su 52 stovu arba purkštukų smeige-laikikliu.

Antidrenažinis vožtuvas SL purkštukams - pasibaigus laistymui, apsaugo nuo vandens išsiliejimo iš purkštuvo (kai lygių skirtumas iki 2,5 m).

Jeigu dar turite neaiškumų ar negalite išsirinkti prekės, susisiekite su mumis internetu ar telefonu +370 5 276 00 41 ir gaukite konsultaciją iš „MAIDINA“ specialistų. O jeigu esate iš Vilniaus ar aplink jo ir norite gyvai pakalbėti ar pačiupinėti savo rankomis bei įsigyti prekes tiesiogiai iš mūsų, galite atvykti į mūsų biurą-parduotuvę adresu: Eišiškių pl. 36A.

„MAIDINA“ prekiauja tik kokybiškomis, ilgaamžėmis ir visų vertinamomis prekėmis kiekvienam prieinamomis kainomis.

icon
Didžiausias asortimentas

Virš 3000 prekių

icon
Greitas pristatymas

Pristatome per 2-3 d.d.

icon
Nemokamas pristatymas

Nuo 150 EUR

icon
27 metų patirtis

Laistymo įrangos ekspertai

close

Patikusios prekės