Filtras
Kaina
iki
230
1159
Gamintojai
Filter

Benzininiai vandens siurbliai

Benzininiai vandens siurbliai – tai galingi vandens siurbliai, kuriems nereikalinga elektros energija. Dažniausiai naudojami laistymo sistemose kur nėra galimybės turėti elektros. Benzininiai vandens siurbliai laistymui – tai benzinu varomi siurbliai, kurių vienas iš privalumų yra galingumo reguliavimas. Vandens siurbliai privalo būti kuo arčiau vandens šaltinio (ežero, upės, tvenkinio ir pan.) Dar vienas iš benzininių vandens siurblių privalumų, kad juos lengva transportuoti. Mūsų internetinėje parduotuvėje rasite dviejų rūšių benzininių vandens siurblių: Honda ir RATO.
Honda vandens siurbliai užtikrins aukščiausią siurbimo efektyvumą visur ir visada, kai jums to prireiks - kelias valandas, dienas ar metus. Šie vandens siurbliai - tai „sunkiai“ dirbančių, greitai išsiurbiančių vandens siurblių serija sukurta bet kokiam siurbliui, užtikrinantį didelį tūrį, aukštą slėgį ir tiesiog gerą našumą. Honda vandens siurbliai – tai aukštos kokybės benzininiai vandens siurbliai. Šiuos siurblius galima suskirstyti į tris modelius:


WB modelio benzininiai Honda siurbliai - lengvi ir kompaktiški WB serijos benzininiai vandens siurbliai su lengvu paleidimu, tvirta, ilgaamžiška konstrukcija ir nepriekaištingu siurbimo efektyvumu.


WH modelio benzininiai Honda siurbliai – naudojami visur, kur reikalinga aukšto slėgio išeitis. Honda WH serijos siurbliai užtikrina galingą pumpavimą, su trumpu užpildymo laiku, kuris labai praverčia avarinėse situacijose.


WX modelio benzininiai Honda siurbliai – lengvi, paprastai transportuojami vandens siurbliai.


RATO benzininiai vandens siurbliai – tai tvirtos konstrukcijos siurbliai su rėmu, kurie yra atsparūs korozijai. Vandens siurbliai yra skirti pramonės reikmėms ir yra sumontuoti su patikimais, sunkiais varikliais. Šie benzininiai vandens siurbliai yra puikiai tinkami, kai reikia, kad siurblys veiktų atokiausiose ar izoliuotose vietose. RATO vandens siurbliai – praktiški, benzininiai vandens siurbliai, išskirtinio našumo ir paprasto naudojimo. Įvairių modelių benzininiai vandens siurbliai yra skirtingai naudojami. Vieni siurbliai dažniausiai naudojami sistemose su purkštukais (aukšto slėgio kėlimo siurbliai), kiti siurbliai naudojami sistemose, kuriose esant dideliam vandens debetui, reikia palaikyti aukštą slėgį.


Mūsų internetinėje parduotuvėje laistymoiranga.lt iš karto įsigyti benzininių vandens siurblių nėra galimybės, tačiau galima rasti apie juos aprašymus, kainas. Benzininiai vandens siurbliai mūsų internetinėje parduotuvėje yra kaip informacinė medžiaga klientams, pirkėjams, kurie perka, ruošiasi įsirengti laistymo sistemą. MAIDINA specialistai individualiai parenka klientui vandens siurblį, pagal pateiktą sklypo, lauko planą. Tačiau norint tiesiog įsigyti vandens siurblį pas mus, galima pateikti užklausą, parašius mums elektroniniu paštu į info@maidina.lt. Užklausoje reikėtų nurodyti dominančio benzininio vandens siurblio modelį. Prieš užsisakant siurblį, siūlome pasikonsultuoti su specialistais. Prekes siunčiame per kurjerių tarnybas ir pristatome visoje Lietuvoje, tiek į Kauną, Panevėžį, Šiaulius ar į mažesnius miestelius.

icon
Didžiausias asortimentas

Virš 3000 prekių

icon
Greitas pristatymas

Pristatome per 3-4 d.d.

icon
Nemokamas pristatymas

Nuo 150 EUR

icon
27 metų patirtis

Laistymo įrangos ekspertai

close

Patikusios prekės