Filtras
Kaina
iki
10
225
Gamintojai
Debitas
Darbinis slėgis
Atstumas tarp lašintuvų
Sienelės storis
Filter

Lašelinė juosta

Lašelinė juosta – tai pats moderniausias, ekonomiškiausias ir tuo pačiu pigiausias drėkinimo būdas. Lašelinė juosta skirta drėkinimui pramoniniuose šiltnamiuose, atvirose plantacijose. Naudodami šią juostą sutaupysite vandenį, trąšas ir sumažinsite darbo sąnaudas. Drėkindami lašeline juosta užtikrinsite, kad laistymas bus tolygus. Ji yra atspari klimato pokyčiams, taip pat visoms žemės ūkyje naudojamoms trąšoms ir cheminėms medžiagoms.

Lašelinės laistymo juostos privalumai

Lašelinė laistymo juosta kartais pavadinama būtent braškių laistymo sistema, tačiau tai tikrai nereiškia, kad ja galima laistyti tik šias uogas. Panaudojimo funkcionalumas kur kas įvairesnis, o kadangi įrangos kaina gana maža – daugelis džiaugiasi, kad ji padeda greitai ir paprastai palaistyti skirtingo pobūdžio augalus be jokio vargo. Galima naudoti dar svogūnams, morkoms, salotoms ir
t. t.

Pagrindiniai braškių laistymo sistemos privalumai yra šie:

 1. Sistema padeda, kad vanduo tikslingai pasiektų augalo šaknis, tad veltui nelaistomas, negadinamas vanduo, kuris kainuoja.
 2. Sistema padeda sutaupyti labai daug laiko, kadangi veikia automatiškai, žmogui nereikia skirti laiko ir energijos augalų laistymui.
 3. Didelis privalumas, kad trąšos kartu su vandeniu pasiekia augalo šaknis, tad yra įsisavinamos 100 %.
 4. Įranga yra atspari klimato pokyčiams, tad galėsite džiaugtis sistemingu jos veikimu, kurio nesutrukdys net ir gana prastos oro sąlygos.
 5. Sistema nereikalauja dažnos priežiūros, kadangi ji atspari, veikia puikiai, sukurta taip, kad nereikalautų žmogaus laiko investicijų.
 6. Didelis privalumas, kad laistymas yra tolygus. Tai garantuoja, kad kiekvieno augalo šaknys gautų reikalingą vandens kiekį: nei per mažai, nei per daug. Pagal tuo metu vyraujančias oro sąlygas suteikiama galimybė laistyti daugiau arba mažiau prisitaikant prie augalo poreikių.

Lašelinė juosta laimi dėl daugelio privalumų, tačiau trumpai apibūdinant galime išskirti, kad ji veikia tolygiai, sistemingai, nereikalauja žmogaus įsikišimo, galiausiai, padeda augalui vešėti.

Kapiliarinė braškių laistymo sistema

Braškių laistymo sistema padės Jums kur kas paprasčiau pasirūpinti šių uogų priežiūra ir puoselėjimu. Jeigu anksčiau sistema dažniausiai buvo perkama verslininkų, kurie užsiima braškių auginimu, tai šiuo metu braškių laistymo sistemas išbando ir žmonės savoms reikmėms. Dažniausiai džiugina maža kaina ir ilgas tarnavimo laiko tarpas, kuris suteikia galimybę pamiršti kas vakarinį laistymą.

Braškių laistymo sistemas sudaro:

 1. Lašelinė juosta, kurioje yra integruoti specialūs lašintuvai.
 2. Jungtys, kurios yra jungiamos su lašeline juosta.
 3. Aklės, kurios sandarina lašelinės juostos galus.
 4. Reikalingas kokybiškas vandens siurblys. Jeigu jį turite ir ieškote tinkamiausios lašelinės juostos – susisiekite ir pagal turimą įrangą pritaikysime reikalingus komponentus.
 5. Rekomenduojamas ir trąšų dozavimo įrenginys, kuris pasirūpins, kad braškės arba kiti augalai gautų tokį trąšų kiekį, koks jiems yra reikalingas. Svarbu ne tik nepamažinti, tačiau ir nepadauginti trąšų. Su sistema pavyks kur kas paprasčiau tręšti augalus.
 6. Magistralinis vamzdis, kuris yra parenkamas pagal laistomo ploto dydį.
 7. Taip pat būtini filtrai, kurie pasirūpina, kad drėkinimo sistemos lašintuvai neužsikištų. Dažniausiai kartu su vandeniu plaukioja ir dumblas bei kita vandens augmenija, kuri gali užkimšti filtrus. Pasirūpinkite, kad sistema veiktų puikiai be papildomo Jūsų įsikišimo.
 8. Slėgio reguliatorius – užtikrina, kad slėgis sistemoje nėra per aukštas, nes lašelinės juostos darbinis slėgis yra iki 1 atm.

MAIDINA sistemos ir priedų pasirinkimas labai platus. Taip orientuojamasi į skirtingų žmonių poreikius ir stengiamasi kiekvienam pasiūlyti tai, kas jam labiausiai tinka. Planuojant sistemos eksploataciją siūlome įvertinti kelis aspektus, kurie  padės apsispręsti, ko reikia, kad braškių laistymo sistema veiktų puikiai.

 1. Pirmiausia reikia pamatuoti, kokio ilgio yra Jūsų braškių vagos.
 2. Taip pat pamatuoti, kokiu atstumu yra susodintos braškės skirtingose vagose.
 3. Matuojame toliau ir vertiname tarpueilių pločius tarp vagų.
 4. Žinoma, įvertinkite ir tai – kokiu atstumu nuo braškių lauko yra vandens šaltinis, kuris bus naudojamas.
 5. Priklausomai nuo vandens šaltinio gali tekti įsigyti papildomus priedus.
 6. Tvenkiniams bei gręžiniams reikalingas vandens siurblys. Ar jau turite tokį? Tokiu atveju – koks jis?
 7. Žinoma, įvertinkite ir elektros šaltinio sąnaudas, kur jis yra?

Dėl patogumo braškių laistymo sistemos dažniausiai naudojamos dideliuose plotuose, tačiau dėl mažos kainos – jas vis dažniau žmonės pasirenka saviems sodams, kad galėtų pamiršti nemalonius laistymo darbus.

Užsakytas prekes MAIDINA pristato vos per kelias dienas, tad jeigu norime pasirūpinti savo braškėmis – dabar yra pats geriausias laikas. Kartais skelbiame akcijas, kurios Jums leis sutaupyti ir mėgautis geriausios kokybės įranga, kuri tarnaus kiekvieną dieną. Ir nesvarbu, ar šiuo metu už lango sninga, ar kaitriai šviečia saulė – pasirūpinti gera laistymo sistema dabar yra pats geriausias laikas!

icon
Didžiausias asortimentas

Virš 3000 prekių

icon
Greitas pristatymas

Pristatome per 2-3 d.d.

icon
Nemokamas pristatymas

Nuo 150 EUR

icon
27 metų patirtis

Laistymo įrangos ekspertai

close

Patikusios prekės