Filtras
Kaina
iki
3
4.4
Gamintojai
Sriegis
Filter

Jungtys oro kompresoriui

Oro kompresorius – suslėgto oro sistema. Kompresoriai būna stūmokliniai arba sraigtiniai, o kurį reikėtų pasirinkti priklauso nuo to, kokios funkcijos iš jo norėsite. Oro kompresoriai būna suskirstyti pagal našumą, talpą, slėgį ir gamintoją.

Mūsų parduotuvėje rasite ypač kokybiškas jungtis oro kompresoriui. Jos skirtos sujungti oro kompresorių su laistymo sistema, kad slėginiu būdu būtų galima išpūsti vandenį iš laistymo sistemos. Tai ypač aktualu norint paruošti laistymo sistemą žiemos sezonui. Norint, kad vamzdžiai nesideformuotų ir laistymo sistema toliau puikiai veiktų, turi šaltuoju sezonu visiškai nelikti sistemoje vandens.

Turime ½, ¾  išorinio sriegio vidines ir išorines (jos jungiasi tarpusavyje) metalines jungtis. Prieš abi jungtis rekomenduojama statyti kranelį (ventilį). Viena jungtis išsiskiria tuo, kad yra su atbuliniu vožtuvu.

Jeigu turite klausimų apie kompresoriui, jų jungtis ar negalite išsirinkti prekės, susisiekite su mumis internetu ar telefonu +370 5 276 00 41 ir gaukite konsultaciją iš „MAIDINA“ specialistų. O jeigu esate iš Vilniaus ir norite gyvai pasikalbėti bei įsigyti prekių, galite atvykti į mūsų parduotuvę adresu: Eišiškių pl. 36A.

„MAIDINA“ prekiauja tik kokybiškomis, ilgaamžėmis ir visų klientų vertinamomis prekėmis prieinamomis kainomis.

icon
Didžiausias asortimentas

Virš 3000 prekių

icon
Greitas pristatymas

Pristatome per 3-4 d.d.

icon
Nemokamas pristatymas

Nuo 150 EUR

icon
27 metų patirtis

Laistymo įrangos ekspertai

close

Patikusios prekės