Filtras
Kaina
iki
1.1
33
Gamintojai
Darbinis slėgis
Skersmuo
Sriegis
Filter

Jungtys PE vamzdžiams

Užspaudžiami sujungimai PE vamzdžiui

PE vamzdžiams galima priskirti tiek LDPE, tiek HDPE vamzdžius. LDPE vamzdis yra specialus vamzdis naudojamas įvairiems laistymo darbams ir gali būti tiesiamas šiltnamiuose ar atvirame lauke. Šis vamzdis yra atsparus visoms žemės ūkyje naudojamoms trąšoms ir chemikalams. Vamzdis atsparus ultravioletiniams spinduliams. LDPE vamzdį patogu pritaikyti įvairiems darbams, nes šis gali būti naudojamas tiek ant žemės, tiek užkasamas po žeme.

HDPE vamzdis yra tvirtesnis, ne toks lankstus, kaip LDPE ir didesnio diametro. HDPE vamzdžiai dažnai naudojami ūkininkų laistyti dideliems plotams, nes, jei norima, kad praeitų didesnis vandens srautas, reikia didesnio diametro vamzdžio. Be to, HDPE vamzdį dažnai stato, kaip magistralinį vamzdį (jei toli vandens šaltinis nuo laistomo ploto) ir nuo jo jungiama juosta ar lašelinis vamzdis. HDPE vamzdis taip pat, kaip ir LDPE, atsparus chemikalams ir trąšoms bei gali būti užkastas.

Mūsų elektroninėje parduotuvėje rasite itin didelį pasirinkimą 16, 20, 25, 32, 40, 50, 63, 75 mm diametro PE vamzdžiams skirtų alkūnių, trišakių, sujungimų ir aklių. Be to, turime ir PP raktų, kurie padės lengviau užsukti ar atsukti prie vamzdžio PP detales.

Detalės yra iš itin kokybiškos plastmasės ir lengvai montuojamos. PE vamzdžiams skirtų detalių yra geros hidraulinės savybės, labai maži slėgio nuostoliai bei darbinis slėgis siekia, net iki 10 barų. Nėra būtinybės nuo sujungimo nuimti prispaudžiančio žiedo. Atitinka CE standartus ir saugos reikalavimus.

PP alkūnės

Norint padaryti 90 laipsnių kampą Jums reikia įsigyti PP alkūnę. Ją nesunkiai prisukus prie vamzdžio galėsite pakeisti vamzdžio kryptį.

PP aklės

Norint PE vamzdį be didelių pastangų užaklinti, tam yra skirtos vamzdžio diametro dydžio aklės. Aklės pagalba vanduo bus sandariai „uždarytas“.

PP sujungimai

Jeigu turite dvi PE vamzdžio dalis ir norite sujungti jas į vieną,  Jums prireiks specialaus PP sujungimo vamzdžio diametro dydžio. Su juo nesunkiai sujungsite vamzdžius.

PP trišakiai

Jeigu norite padaryti su PE vamzdžiu atskirą išsišakojimą, tam skirti yra PP trišakiai. 

Perskaitėte aprašymą, bet vis tiek liko neatsakytų klausimų? O gal norite pasitarti dėl prekės su laistymo specialistu? Susisiekite su mumis internetu, telefonu +370 5 276 00 41 ar atvykite į mūsų parduotuvę adresu: Eišiškių pl. 36A, Vilniuje ir gaukite nemokamą bei profesionalią konsultaciją iš „MAIDINA“ specialistų.

„MAIDINA“ prekiauja tik kokybiškomis, ilgaamžėmis ir visų klientų vertinamomis prekėmis prieinamomis kainomis. Domina jungtys PE vamzdžiams? Susisiekite. 

Turime nuo 16 iki 75 mm diametro PE jungtis.

PE vamzdžių jungtis pristatysime per 2-3 darbo dienas.

icon
Didžiausias asortimentas

Virš 3000 prekių

icon
Greitas pristatymas

Pristatome per 2-3 d.d.

icon
Nemokamas pristatymas

Nuo 150 EUR

icon
27 metų patirtis

Laistymo įrangos ekspertai

close

Patikusios prekės