Filtras
Kaina
iki
0.1
1.5
Gamintojai
Darbinis slėgis
Skersmuo
Sriegis
Filter

Įspaudžiami sujungimai LDPE vamzdžiui

LDPE vamzdis yra specialus, gan lankstus vamzdis naudojamas įvairiems laistymo darbams. Vamzdis gali būti tiesiamas tiek atvirame lauke, tiek šiltnamiuose. Svarbu žinoti, kad LDPE vamzdis yra atsparus visoms žemės ūkyje naudojamoms trąšoms, chemikalams ir ultravioletiniams spinduliams. Galime paminėti, kad LDPE vamzdį galima naudoti tiek ant žemės, tiek užkasti po žeme.

Jeigu turite LDPE vamzdį ir trūksta sujungimų, pataikėte būtent ten kur Jums reikia. Mūsų fizinėje ir elektroninėje parduotuvėje turime itin platų LDPE vamzdžiams skirtų užspaudžiamų ir įspaudžiamų sujungimų: alkūnių, trišakių, aklių.

Dabar šiek tiek informacijos apie būtent įspaudžiamus sujungimus LDPE vamzdžiams. Detalės yra iš kokybiškos plastmasės ir lengvai montuojamos kiekvienam žmogui. Darbinis slėgis ne naudojant sąvaržėlių iki 1 atmosferų. O užspaudžiant vamzdį su sąvaržėlėmis darbinis slėgis yra, net iki 4 atmosferų. Prieš įspaudžiant jungtį, geriausia truputį pašildyti vamzdį (pvz.: šiltame vandenyje)

ID alkūnės

Jeigu turite LDPE vamzdį ir norite lengvai padaryti 90 laipsnių kampą, Jums tiks ID alkūnė. Svarbu pritaikyti Jūsų vamzdžio diametro alkūnę.

ID sujungimai

Sujungti LDPE vamzdžius galite su lengvai su ID sujungimais.

ID trišakiai

Jeigu norite padaryti atskirą LDPE vamzdžio atšaką, tam gali būti skirtas ID trišakiai, kurie padeda padaryti lengvai „T“ formos atšakas.

ID aklės

Jeigu norite LDPE vamzdį nesunkiai užaklinti, tam yra skirtos vamzdžio diametro dydžio ID aklės.

Bendradarbiaujame tik su patikimais tiekėjais, todėl galime Jums pasiūlyti sujungimų LDPE vamzdžiams kiekvienam prieinama bei patrauklia kaina. Patogiai užsisakykite prekes internetu, o mes gavę Jūsų apmokėjimą, prekes pristatysime Jums per 2-3 dienas. Atsiradus klausimams ar norint pasiteirauti apie prekes, rašykite „MAIDINA“ konsultantams arba skambinkite telefonu +370 5 276 00 41, kuriuo mielai Jums pagelbės ir padės išsirinkti geriausią variantą.

icon
Didžiausias asortimentas

Virš 3000 prekių

icon
Greitas pristatymas

Pristatome per 3-4 d.d.

icon
Nemokamas pristatymas

Nuo 150 EUR

icon
27 metų patirtis

Laistymo įrangos ekspertai

close

Patikusios prekės