Filtras
Kaina
iki
13
795
Gamintojai
Darbinis slėgis
Skersmuo
Sriegis
Filter

Dekoratyvinės vandens talpos

GRAF Dekoratyvinės vandens talpos skirtos ne tik dėl grožio, pagyvinti savo namo eksterjerą, bet ir dėl naudos gamtai. Dekoratyvines vandens talpos yra naudojamos lietaus vandens surinkimui. Susikaupusio vandens panaudojimas gali būti labai įvairus. Jį itin gerai naudoti laistymui, nes vanduo yra šiltesnis, minkštesnis, nėra kalkių. Surinkdami ir panaudodami lietaus vandenį savo poreikiams, mes galime ne tik sutaupyti, sumažindami vandens išlaidas, bet ir padėti apsaugoti aplinką.

Dekoratyvinių lietaus surinkimo rezervuarų instaliacija – tai ekonomiška ir ekologiška investicija, kuri Jums tikrai atsipirks. Vartodami lietaus vandenį mes vartojame mažiau geriamojo vandens, tokiu būdu sumažiname ir nuotekų kiekį. Svarbu su lietaus surinkimo talpomis įsigyti ir lietaus vandens surinkimo filtrą.

Dekoratyvinės vandens talpos padeda mums naudingai panaudoti lietaus vandenį nuo stogo, kuris yra nemokamas vandens šaltinis. Vokiečių gamintojo GRAF talpos yra atsparios UV spinduliams, todėl vanduo viduje nežaliuoja, o talpos spalva ilgai išlieka sodri ir ryški. Dekoratyvinėse vandens talpose vanduo yra apsaugomas nuo oro permainų, užsiteršimo ir dumblių atsiradimo.

Itin patvarios, gražios, ryškių spalvų, tradicinių ir netradicinių formų, įvairios talpos gali puikiai papildyti Jūsų namų eksterjerą. Šių vandens rezervuarų nereikia slėpti, o atvirkščiai –pastatyti matomoje vietoje. Visus modelius galite apžiūrėti internetu, rasti jų specifikacijas, kainas, nuotraukas ir išsirinkti sau tinkamiausią dekoratyvinę vandens talpą prie savo eksterjero. Užsakymus priimame internetu, telefonu arba gyvai adresu: Eišiškių pl. 36A, Vilnius.

icon
Didžiausias asortimentas

Virš 3000 prekių

icon
Greitas pristatymas

Pristatome per 3-4 d.d.

icon
Nemokamas pristatymas

Nuo 150 EUR

icon
27 metų patirtis

Laistymo įrangos ekspertai

close

Patikusios prekės