Filtras
Kaina
iki
0.15
57
Gamintojai
Darbinis slėgis
Sienelės storis
Skersmuo
Sriegis
Filter

Gravitacinio slėgio rinkiniai

Pasirūpinkite, kad jūsų namų aplinkos laistymas taptų ekologiškas ir taupus. Įsirenkite laistymo sistemą šiltnamiuose ar soduose, kaupkite lietaus vandenį rezervuaruose bei įsigykite patogius rankinius purkštuvus, laistymo žarnas. Tolygus augalų laistymas, lietaus vandens naudojimas, dirvožemio būsenos stebėjimas leis išleisti mažiau ir turėti daugiau.

Taškinio ir linijinio slėgio rinkiniai laistymui

Gravitacinio slėgio rinkiniai yra puikus pasirinkimas, kai norisi laistyti augalus šiltu vandeniu iš vandens talpos arba tiesiog, kai nėra vandentiekio šalia. Gravitacinio slėgio rinkiniai yra rinkiniai, kuriuos lengvai ir greitai susirinksite patys. Šie rinkiniai yra skirti įvairių dydžių šiltnamiams, tad kiekvienas sodininkas išsirinks laistymo sistemos rinkinį pagal savo turimą šiltnamį ar daržą.

  • Taškinio laistymo gravitacinio slėgio rinkiniai – tai rinkiniai skirti laistyti rečiau išsidėsčiusius augalus, tokius kaip: pomidorai, paprikos, baklažanai ir panašios kultūros augalus. Šis laistymo būdas yra tikslingas augalų laistymas į augalo šaknis. Kiekviename rinkinyje yra smeigtukai, kurie smeigiasi šalia augalo šaknų ir po truputį laša vanduo, taip neleisdamas augti piktžolėms ir perlaistyti augalo.
  • Linijinio laistymo gravitacinio slėgio rinkiniai – tai rinkiniai skirti laistyti linijomis susodintus augalus, tokius kaip: svogūnai, morkos, braškės, petražolės ir panašios kultūros augalus. Šis laistymo būdas yra patogus tuo, kad ištiesus vieną juostą, ties ilga augalų linija, palaistoma daug, o montavimo ir priežiūros, laiko investicijų atžvilgiu beveik nereikalaujama. Su lašeline juosta, kuri jau turi gamykloje padarytas skylutes su specialiais lašintuvais, palaistysite savo daržą ar šiltnamį labai greitai be jokių pastangų.

Papildoma komplektacija (gravitacinio rinkinio) – tai papildomos detalės, sujungimai, skirti praplėsti ar patobulinti jau turimą rinkinį. Dažnai naudojami trišakiai, aklės, alkūnės, vamzdis norint praplėsti savo rinkinį ar pasidaryti laistymą kitoms turimoms zonoms (daržui, gėlynui ar kitiems šiltinamiems) Taip pat, gravitacinio rinkinio papildomoje komplektacijoje rasite valdiklių, kurie automatizuos laistymą. Jums nereikės įjunginėti ir išjunginėti laistymo sistemos rankiniu būdu, visą darbą už Jus padarys valdiklis, o laistymo sistema pasirūpins, kad mėgautumėtės gausiu derliumi. Šioje prekių kategorijoje rasite ir vandens talpų, jų turime net trijų rūšių: 210 L, 310 L ir 510 L. Kiekvienas sodininkas galės išsirinkti vandens talpą pagal savo šiltnamio dydį ar talpos išmatavimus. Tam, kad vandens talpos pildymas būtų dar paprastesnis ir patogesnis, siūlome įsigyti vandens lygio reguliatorių su plūde. Plūdė pasirūpins, kad Jūsų vandens talpoje vandens perteklius nebėgtų pro kraštus, o norint pilnai automatizuoti sistemą, siūlome prie plūdės prijungti valdiklį, kad automatiškai nustatytu laiku pasipildytu vandens talpa ir po to vandeniui sušilus, automatiškai laistytųsi šiltnamis.


Į visus rinkinius įeina montavimo instrukcija, tad bus nesunku įsirengti laistymo sistemą savo jėgomis. Jeigu kiltų kokių klausimų visada galima pasikonsultuoti su mūsų specialistais, jie atsakys į visus klausimus ir padės išsirinkti tinkamą gravitacinę laistymo sistemą. Visas kainas, aprašymus galite rasti mūsų elektroninėje parduotuvėje laistymoiranga.lt ir įsigyti prekes internetu arba atvykus pas mus į parduotuvę Eišiškių pl. 36A, Vilniuje.

icon
Didžiausias asortimentas

Virš 3000 prekių

icon
Greitas pristatymas

Pristatome per 3-4 d.d.

icon
Nemokamas pristatymas

Nuo 150 EUR

icon
27 metų patirtis

Laistymo įrangos ekspertai

close

Patikusios prekės