Filtras
Kaina
iki
4
172
Gamintojai
Filter

Komposto dėžės

Pasirūpinkite, kad jūsų namų aplinkos laistymas taptų ekologiškas ir taupus. Įsirenkite laistymo sistemą šiltnamiuose ar soduose, kaupkite lietaus vandenį rezervuaruose bei įsigykite patogius rankinius purkštuvus, laistymo žarnas. Tolygus augalų laistymas, lietaus vandens naudojimas, dirvožemio būsenos stebėjimas leis išleisti mažiau ir turėti daugiau. O kai augalai jau puikiai veši ir norisi, kad kiekvienas organinis lapelis būtų perleidžiamas naujam gyvenimui – tokiu atveju būtini kompostai, kurie leis Jums turėti savo natūralią trąšą.

Komposto dėžės funkcionalumas ir panaudojimas savoms reikmėms

MAIDINA siūlomos komposto dėžės yra labai įvairios. Turime nuo buitiniam naudojimui skirtų kompostų dėžių - 5, 9, 30L, tiek didesniam, lauko atliekų naudojimui - 280, 600, 900L komposto dėžių. Žinoma, klientus tai džiugina, kadangi kiekvienas gali pasirinkti tai, kas jam labiausiai tinka ir kas geriausiai dera jo sode. Kokybiška komposto dėžė – ne tik priemonė augintis daržo trąšas, tačiau tuo pačiu ir puiki vieta saugoti nereikalingoms sode bei darže atlikusioms liekanoms. Mesti į įprastą buitinį konteinerį neverta, kadangi šakos bei nupjauta žolė užima daug vietos, tad konteineris gana greitai prisipildo. Juolab, kai galima kartą nupjautas žoles prikelti naujam gyvenimui – verta tuo pasinaudoti.

Mūsų komposto dėžės skirtos tiek mėgėjams, tiek profesionaliems sodininkams. Kiekvienas gali užsiimti daržininkyste. Svarbiausia įsigyti kokybiškas priemones, kurios užtikrina, kad sodininkavimas būtų malonumas, o ne darbas.

 1. Thermo King kompostos dėžės yra gaminamos iš puikios kokybės plastiko. Jis – ilgaamžis, puikiai tarnauja, tad galite jaustis ramus, kad kartą įsigyta kompostavimo dėžė tarnaus Jums labai ilgai.
 2. Komposto dėžė surenkama labai greitai ir paprastai. Surinkimui nereikia ne tik specialisto žinių, tačiau nereikalingi ir jokie papildomi įrankiai. Viskas paprasta, greita, tad užsisakykite ir naudokite.
 3. Organinių atliekų metimas į dėžę yra labai paprastas ir lengvas darbas. Ta reiškia, kad dėžės pildymas nereikalauja iš Jūsų jokių specialių daiktų, kurie garantuotų, kad pavyks neišpurvinus papildyti dėžės turinį.
 4. Nepriekaištinga ventiliacijos sistema garantuoja, kad komposte vyktų organiniai procesai. Svarbiausia, kad viskas vyksta be žmogaus įsikišimo. Tam sukurtas specialiai  pritaikytas konteineris, kuris atlieka ne tik saugojimo bei tvarkos funkcijas, tačiau tuo pačiu ir trąšos gaminimo darbus.
 5. Lygiai taip pat dėžė komplektuojama taip, kad komposto išėmimas būtų paprastas ir svarbiausia, kad tai būtų švarus darbas. Daugelis pergyvena, kad supuvusių augalų kvapas labai ries nosį ir jeigu prisiliesite prie jų, tikėtina, kad organizmo reakcija bus neigiama. Nepergyvenkite – visas darbas bus švarus ir padės pasiekti efektyvumą.
 6.  Thermo King komposto dėžės turi specialius užraktus nuo vėjo, kurie suteikia papildomas apsaugas ir taip leidžia jaustis ramiai bei žinoti, kad net ir blogomis oro sąlygomis kompostas bus visiškai saugus.
 7. Atskirai įsigijus komposto dėžės pagrindą galėsite džiaugtis dar didesniu funkcionalumu (Thermo king komposto dėžės).
 8. ECO komposto dėžės išsiskiria, kad yra su šonine ventiliacijos anga greitam kompostavimui.
 9. Thermo-Wood komposto dėžės jau parduodamos su pagrindu. Ji puikiai derės Jūsų sode ir palengvins kompostavimą.

Atsiliepimai apie mūsų parduodamas komposto dėžes yra teigiami, kadangi jos pasižymi ne tik gera kaina, tačiau ir puikios kokybės funkcionalumu. Taigi, suderinama viskas, ko dažniausiai nori žmogus.

Mūsų turimos 5, 9, 30L Caddy komposto dėžės idealiai tinkamos kompostuoti žaliąsias virtuvės atliekas. Užims tikrai nedaug vietos ir padės prisidėti prie ekologijos. Dangtelyje esantis keičiamas aktyvintos anglies filtras lengvai panaikins nemalonius kvapus. Prie komposto dėžių siūlome papildomai įsigyti suyrančių maišelių, kurie pagaminti iš augalinio krakmolo pagrindo medžiagos. Taip dar lengviau ir švariau pašalinsite visą susikaupusį kompostą.

Kompostavimo nauda

 1. Pats svarbiausias kompostavimo privalumas yra tas, kad pasigaminsite visiškai ekologišką trąšą. Kadangi šiais laikais apie ekologiją kalbama labai daug – kiekvienas turėtų stengtis gyventi taip, kad kuo mažiau terštų gamtą. O geriausiai tai supranta sodininkai, kuriems gamta – didelis malonumas. Kompostavimo metu nereikalingi maisto produktai bei sodo ir daržo liekanos tarsi atgimsta naujam gyvenimui, tad taip žmogus tampa kur kas draugiškesnis gamtai.
 2. Žinoma, kompostas yra labai naudingas žemei, tad jeigu norite ją palepinti vitaminais – tokiu atveju specialiai Jūsų pačių kurtas kompostas yra geriausias pasirinkimas. Apie tai neverta kalbėti plačiau, kadangi apie kompostavimo naudą visi puikiai žino.
 3. Gaunamas kompostas gali būti naudojamas ir augalų apsaugai. Paprasčiausiai, nuo intensyvių saulės spindulių žemė ir tuo pačiu joje augantys augaliukai labai kenčia, dažnai nebegali bręsti. Tokiu atveju kompostas tampa natūralia apsauga, kuri gali pamaitinti žemę.
 4. Taigi, komposto niekada nebus per daug, kadangi jis turi daug naudingų medžiagų, kurios yra reikalingos augalams.
 5. Tai puikus pagalbininkas ir tokiu atveju, kai reikalingos dirvos nurūgštinimas. Be jokių papildomų, sintetinių, brangių priedų galėsite suteikti dirvai daugiau funkcionalumo bei naudos.

Kaip atliekamas kompostavimas?

 1. Sliekams skirtas komposto auginimas turėtų būti realizuojamas pavėsinėje. Nors mūsų parduodami kompostai turi dangčius, tačiau geriausia dėžes laikyti pavėsyje, kad kompostavimo procesas būtų sėkmingesnis.
 2. Žinoma, kompostuoti galima ir atskiroje erdvėje, tačiau specialioje dėžėje viskas bus ne tik tvarkingiau, tačiau ir sėkmingiau. Taigi, siūlome rinktis patvirtintą kokybę.
 3. Kai kompostas taps per sausas – būtinas jo laistymas. Skaičiuojama, kad komposto drėgmė visada turėtų siekti apie 60 procentų.
 4. Pati palankiausia kompostavimo temperatūra siekia iki 50 laipsnių, tad būtina gera izoliacija.
 5. Subrendęs kompostas yra vienalytis ir dažniausiai, kaip teigia daugelis, maloniai kvepia mišku.
 6. Kompostuoti galima ne tik sodo bei daržo liekanas, tačiau ir nereikalingus maisto produktus. Tokiu atveju galėsite namuose kur kas paprasčiau rūšiuoti ir antriniam panaudojimui palikti tą maistą, pavyzdžiui, daržoves, kurios jau pradėjo pūti ir kurių jau tikrai nebeplanuojate valgyti.
 7. Rekomenduojame į kompostavimo dėžes nemesti piktžolių, kurios yra su sėklomis. Jos gali pradėti pūti arba dar blogiau – per daug intensyviai įsikeroti

Kompostas yra puikus pasirinkimas tiems sodininkams ir daržininkams, kurie nori užsiimti auginimo malonumais kuo natūraliau. Užsisakius komposto dėžes jos bus pristatomos iki Jums labiausiai tinkamos vietos: Vilniuje, Panevėžyje, Klaipėdoje, Kaune, Šiauliuose ir kituose mažesniuose miesteliuose. Prekes pristatomos per 1-2 darbo dienas.

GRAF - tai Vokietijos gamintojas, kuris mums tiekia laukui skirtas komposto dėžes. GARLAND - iš Anglijos įmonė, kuri orientuojasi į ekologiją ir mums tiekia virtuvės atliekoms skirtas komposto dėžes. Abu gamintojai yra patikimi, gerai žinomi. Mes pasitikime ir džiaugiamės šių gamintojų prekėmis, tad tikimės, kad jos patiks ir Jums.

Su tinkama įranga kompostavimas yra ne darbas, tačiau malonumas. Svarbiausia suteikti sau galimybę gyventi kur kas ekologiškiau ir draugiškiau su gamta. Tai – kiekvieno iš mūsų pareiga.

Užsisakyk internetu šiandien ir pradėk kompostuoti rytoj! Ypač geros kompostų dėžių kainos - Laistymoiranga.lt

 

Komposto dėžę naudoti labai paprasta: pasistatykite komposto dėžę pusiau pavėsyje, meskite tik tinkamas kompostuoti atliekas (daržovių likučius, kiaušinių lukštus ir panašiai), o pasigaminusi kompostą išimkite pro dėžės apatines dureles.

Mūsų asortimente populiariausia komposto dėžė yra 600 litrų. Tai optimalus dydis vidutiniam namų ūkiui. Jeigu kompostuojamų atliekų turite daugiau, rekomenduojame rinktis 900 litrų komposto dėžę.

Kompostavimas turi kelias naudas. Kompostuodami prisidedate prie ekologiškesnės aplinkos. Taip pat kompostas yra vadinamas daržo auksu, jis palengvina molingų dirvų struktūrą ir pagerina oro laidumą.

icon
Didžiausias asortimentas

Virš 3000 prekių

icon
Greitas pristatymas

Pristatome per 3-4 d.d.

icon
Nemokamas pristatymas

Nuo 150 EUR

icon
27 metų patirtis

Laistymo įrangos ekspertai

close

Patikusios prekės