Pristatymo informacija

Pateikus užsakymą ir jį apmokėjus, prekes galite atsiimti trimis būdais:

1. Atsiimti iš parduotuvės Vilniuje, adresu Eišiškių pl. 36A, 02184 Vilnius;

2. Pasirinkti prekių pristatymą per kurjerį, kuris užsakymą atveš Jūsų nurodytu adresu visoje Lietuvoje darbo dienomis iki 17 val. Bendradarbiaujame su Venipak kurjeriu.

3. Pasirinkti prekių pristatymą į  Venipak, Omniva arba LP express paštomatus (jeigu siunta telpa į paštomatą).

Jeigu Jūsų prekių krepšelio suma (mažmeninėmis kainomis) sudaro 150 Eur ir daugiau pristatymas yra nemokamas.

Apsipirkus el. parduotuvėje laistymoiranga.lt  už 300 eurų ir daugiau, mes taikome nuolaidą, bet tokiu atveju skaičiuojame pristatymą, arba galime nemokamai pristatyti prekes, bet netaikome nuolaidos. Jūs galite pаsirinkti koks būdas Jums yra tinkamesnis.

Norint gauti nuolaidą, Jums reikėtų pasirinkti apmokėjimą “Įprastu banko pavedimu” ir mes Jums atsiųsime išankstinę sąskaitą su pritaikyta nuolaida užsakyme nurodytu el. paštu

Jei užsakomi didesni kiekiai ar didelės apimties prekės, mes jų pristatymui užsakome specialų transportą.

Gavę Jūsų užsakymą, mes laukiame apmokėjimo. Kai pinigai jau pervesti į mūsų sąskaitą, užsakytas prekes pristatysime per 2-3 darbo dienas.

Jeigu norite užsisakyti prekę, kurios šiuo metu sandėlyje neturime, numatomas pristatymo terminas yra 30 dienų po užsakymo priėmimo. Kliento pageidavimu, galima susitarti ir dėl vėlesnio tiekimo laiko.

Klientui pageidaujant, mes galime vienu metu pristatyti tik dalį užsakytų prekių. Papildomos pristatymo išlaidos priskaičiuojamos tik tada, jei būtent taip buvo susitarta iš anksto.

Nepaisant mūsų rūpestingumo ir kruopštumo, kartais prekė gali būti pažeista pervežimo metu. Šiuo atveju mes, žinoma, atlyginame visus nuostolius.

Svarbu! Apie pažeidimus, atsiradusius pervežimo metu, būtina informuoti tiekėją, pristačiusį prekes, ir iškart pateikti jam reklamaciją. Po to Jūs apie pastebėtus trūkumus, atsiradusius pervežimo metu, turite informuoti ir UAB „Maidina“.

Jei norėtumėte prekę grąžinti , prašome mus informuoti iš anksto. Greičiausias būdas grąžinti prekę yra užpilžius šią formą 

Apie prekės grąžinimą taip pat galite mus informuoti elektroniniu paštu info@maidina.lt arba telefonu +370 5 276 00 41.

close

Patikusios prekės