Filtras
Kaina
iki
0.75
0.85
Gamintojai
Skersmuo
Sriegis
Filter

Trišakiai lašelinei juostai

Lašelinė juosta – laistymo juosta su integruotais kas 10, 20 ar 30 cm specialiais lašintuvais. Nors seniau lašelinė juosta buvo populiari tik tarp dideles plantacijas turinčių ūkininkų, šiuo metu vis dažniau lašeline juosta susidomi ir laisto individualūs klientai, turintys tik savo reikmėms skirtą šiltnamį ar daržą. Lašelinė juosta yra atspari visoms žemės ūkyje naudojamoms trąšoms ir cheminėms medžiagoms, todėl tarnaus tikrai ne vienerius metus.

Lašelinė juosta dažniausiai naudojama laistyti braškes, bet galima laistyti ir: svogūnus, kopūstus, salotas, morkas ir kitus pasodintus linijomis augalus. Lašelinę juostą galima užkasti po žemę, tad jei nenorite, kad juosta atvirai matytųsi, nebus jokių problemų ją paslėpti. Laistant lašeline juosta sutaupysite pinigų skirtų vandeniui, savo jėgų, laiko ir augalai bus puikiai aprūpinti drėkinimu

Mūsų elektroninėje ir fizinėje parduotuvėje be kitų detalių rasite ir trišakių lašelinei juostai.

Trišakiai – detalės, skirtos padaryti išsišakojimą lašelinės juostos su įvairaus diametro vamzdžiu. Pas mus parduodami trišakiai tiks 16, 20 ar 25 mm diametro vamzdžiams. Galite įsigyti ir trišakių skirtų padaryti juostoje ¾ išorinio sriegio išsišakojimą.

Dar turite klausimų dėl trišakių lašelinei juostai ar kitų prekių? O gal, nežinote, kurią ir kaip prekę išsirinkti? Susisiekite su mumis internetu info@maidina.lt ar telefonu +370 5 276 00 41 ir gaukite profesionalią konsultaciją. Taip pat galite atvykti į mūsų fizinę parduotuvę: Eišiškių pl. 36A, Vilniuje. Prekes pristatome visoje Lietuvoje per porą dienų. Galima pasirinkti pristatymą kurjeriu į namus arba į paštomatą (jeigu telpa prekės).

Mūsų įmonė „MAIDINA“ prekiauja daugiau nei 20 metų kokybiškomis laistymo prekėmis visiems draugiškomis kainomis.

icon
Didžiausias asortimentas

Virš 3000 prekių

icon
Greitas pristatymas

Pristatome per 3-4 d.d.

icon
Nemokamas pristatymas

Nuo 150 EUR

icon
27 metų patirtis

Laistymo įrangos ekspertai

close

Patikusios prekės