Filtras
Kaina
iki
5.35
330
Gamintojai
Darbinis slėgis
Pralaidumas
Skersmuo
Sriegis
Filter

Inžektoriai

Inžektoriai sukurti įpurkšti skysčius į laistymo sistemą pagal slėgio skirtumą. Inžektoriai užtikrina saugų, tikslų ir ekonomišką metodą, kaip praktiškai ir tiksliai įpurkšti skysčius ar dujas slėgine srove. "Venturi" prietaisai yra populiarūs dėl savo paprastumo ir ekonomiškumo, mat jiems nereikia maitinimo šaltinio. „Venturi“ įranga gali būti įdiegta tiesiai į pagrindinę liniją arba ji gali būti sujungta nuosekliai su mažais išcentriniais siurbliais lygiagrečioje grandinėje. „Venturi“ inžektorius taip pat gali būti prijungtas lygiagrečiai su vožtuvu arba filtru, kad būtų galima pasinaudoti susidariusiu slėgio skirtumu per šiuos sistemos komponentus. Inžektorių kategorijoje rasite inžektorių, surinktų mazgų ir aksesuarų inžektoriams. Kiekvieną kategoriją galima aptarti plačiau:


Inžektoriniai dozatoriai – tai trąšų dozavimo detalė kuri yra skirta dozuoti trąšas ir paduoti jas į laistymo sistemą. Yra dviejų modelių inžektorių: GZ ir MAZZEI. Siūloma nuo ½“ iki 2“ dydžio inžektorių. Inžektoriniai dozatoriai dažniausiai naudojami kaip atsarginė, pakaitinė detalė surinkto trąšų mazgo.


Surinkti mazgai – tai surinktas trąšų dozavimo mazgas su pajungimais, inžektoriumi ir trąšų įsiurbimo komplektu. Kaip ir inžektoriai, surinkti trąšų mazgai yra dviejų modelių: GZ ir MAZZEI. Tai patogus būdas iš karto įsigyti visą komplektą trąšų dozavimo sistemos.

Inžektorių aksesuarai – tai trąšų dozavimo sistemos papildomos, pakaitinės detalės skirtos sklandžiam dozavimo darbui. Į šią prekių kategoriją įeina trąšų įsiurbimo komplektas ir trąšų įsiurbimo komplekto filtras.


Plačiau apie visas prekes, jų kainas, savybes galima sužinoti internete laistymoiranga.lt internetinėje parduotuvėje. Nors informacijos internete yra gana nemažai, tačiau siūlome prieš perkant trąšų dozatorių pasikonsultuoti su specialistais. MAIDINA specialistai konsultuoja tiek nuotoliniu būdu: elektroniniu paštu, telefonu ar per gyvo bendravimo programėlę (angl. live chat) esančią internetinėje parduotuvėje, tiek gyvai fizinėje parduotuvėje. Visas prekes turime vietoje, sandėlyje, tad vietoje galima ne tik pasikonsultuoti, bet ir įsigyti prekes bei apmokėti už jas grynais pinigais ar banko kortele. Taip pat prekes siunčiame per kurjerių tarnybą, pristatome 1-2 darbo dienų bėgyje.

Trašų dozatoriai naudojami dujų ir skysčių, pavyzdžiui, trąšų, pesticidų, chloro ir kitų chemikalų, įpurškimui į suslėgto vandens sistemas.

icon
Didžiausias asortimentas

Virš 3000 prekių

icon
Greitas pristatymas

Pristatome per 3-4 d.d.

icon
Nemokamas pristatymas

Nuo 150 EUR

icon
27 metų patirtis

Laistymo įrangos ekspertai

close

Patikusios prekės