Filtras
Kaina
iki
0.15
0.85
Gamintojai
Skersmuo
Sriegis
Filter

Sujungimai lašelinei juostai

Lašelinė juosta – ekonomiškiausias ir tuo pačiu pats pigiausias laistymo sistemos būdas. Drėkindami lašeline juosta užtikrinsite, kad laistymas visada bus tolygus. Juosta yra atspari klimato pokyčiams bei visoms žemės ūkyje naudojamoms trąšoms ir cheminėms medžiagoms. Lašeline juosta dažniausiai laistoma braškės, bet galima laistyti ir salotas, svogūnus, morkas ir kitus susodintus išilgai ir vienas šalia kito augalus.

Mūsų įmonė prekiauja ne tik lašelinėmis juostomis įvairaus ilgio ir tipo, bet ir jai skirtais sujungimais, trišakiais ir aklėmis.

  • Sujungimai – skirti sujungti tarpusavyje laistymo juostas ar laistymo juostą su vamzdžiu. Prekiaujame sujungimais juosta x juosta, juosta x 6 mm, juosta x 10 mm, juosta x vamzdis 16 mm, juosta x 3/4 išorinis sriegis ir juosta x 3/8 išorinis sriegis.
  • Aklės – skirtos užaklinti juostos galą. Turime aklių su kilpele ir be. Akles su kilpa patogiau pritvirtinti prie žemės (smeigiame smeigę per skylutę į žemę).
  • Trišakiai – skirti padaryti „T“ formos atšakas su laistymo juosta ir vamzdžiu. Mūsų trišakiai tiks 16, 20 ar 25 mm diametro vamzdžiams. Taip pat turime trišakių skirtų padaryti juostoje ¾ išorinio sriegio išsišakojimą.

Perskaičius vis tiek liko neatsakytų klausimų? O gal norite pasitarti su specialistu? Susisiekite su mumis internetu, telefonu ar atvykite į mūsų parduotuvę adresu: Eišiškių pl. 36A, Vilniuje ir gaukite nemokamą, profesionalią konsultaciją. Mūsų fizinėje ir elektroninėje parduotuvėje rasite didelį bei platų pasirinkimą laistymo įrenginių ir kitų sodo reikmenų pasirinkimą konkurencingomis kainomis. Laukiame JŪSŲ!

icon
Didžiausias asortimentas

Virš 3000 prekių

icon
Greitas pristatymas

Pristatome per 2-3 d.d.

icon
Nemokamas pristatymas

Nuo 150 EUR

icon
27 metų patirtis

Laistymo įrangos ekspertai

close

Patikusios prekės