Nesvarbu, ar ruošiate kieme ant kepsninės pasikepti maistą, ar bandote atrakinti duris, ar norite tiesiog ramiai terasoje praleisti vakarą, tamsiu paros metu lauko šviestuvai suteiks daug privalumų. Paulmann Plug&Shine lauko šviestuvai ne tik apšvies takelį, duris ar kitus norimus daiktus, bet ir suteiks Jūsų kiemui jaukumo, pagražins bendrą kiemo vaizdą ir užpildys tuščius kiemo kampelius. Norint tinkamai parinkti šviestuvus, reikia susikoncentruoti ties lauko šviestuvų tipais, kadangi jų yra begalę rūšių, Jums vertėtų apžvelgti kiekvieną iš jų ir nuspręsti kokių tipų šviestuvai tiktų Jūsų kiemui.

Pastatomi lauko šviestuvai – tamsoje skendintys kiemo takeliai ar neapšviestos važiuojamos dalys sukelia nepatogumų, mat čia gali pasitaikyti įvairių kliūčių, pavyzdžiui vaikų išmėtyti žaislai, nelygus, duobėtas kelio paviršius ar jau stovinčios transporto priemonės. Todėl pastatomi lauko šviestuvai yra puikus pasirinkimas, norint savo kiemo aplinkoje saugiai pasiekti namus ar judėti iš vienos vietos į kitą. Pastatomi lauko šviestuvai ne tik matomumo ir šviesos suteikiantis pagalbininkas, bet ir kiemo puošmena. Tinkamai parinkti lauko šviestuvai padės papildyti kiemo aplinką, suteiks modernumo akcentą, papuoš kiemą ir sukurs malonią atmosferą.

Įleidžiami lauko šviestuvai – laipteliai, slenksčiai, be jų greičiausiai nėra nei vieno namo, o ką kalbėti apie terasą, mėgstamiausią vietą šiltais vasaros vakarais. Geriausias pasirinkimas norint apšviesti namo slenksčius, laiptelius, terasą yra įleidžiami lauko šviestuvai, jie puikiai susilygina su grindų paviršiumi, todėl nekliudys vaikščiojamoje dalyje, neužims vietos bei suteiks subtilų apšvietimą.

Įleidžiami šviestuvai

Prožektoriai – reguliuojamo kampo, minimalistinio dizaino, lengvai ir greitai įtvirtinami žemėje prožektoriai apšvies bet kokį objektą. Su prožektoriais Jūs išgausite iš savo medžių, skulptūrų, krūmų ir kitų augalų neįtikėtinus šešėlių piešinius savo kieme.


Povandeniniai šviestuvai – tie, kas turi tvenkinį savo kieme, puikiai žino, kaip smagu juo grožėtis dienos metu ir puoselėti jį su malonumu, tačiau tamsiu paros metu sunku grožėtis tvenkiniu, juolab jame esančiais augalais. Povandeninis šviestuvas pagyvins tvenkinį, suteiks matomumo ir prabangos tvenkiniui. Tuo tarpu augalai irgi galės džiaugtis skleidžiama šviestuvo šiluma ir šviesa.


LED juostos laukui – vingiuoti takeliai, laipteliai, terasos, visi šie kiemo kampeliai tūrėtų būti apšviesti. Jeigu Jums nepatinka įleidžiami šviestuvai, atrodo per dideli ar per retai išdėstomi, o norisi tiesiog vientisos šviesos linijos, LED juostos laukui skirtos būtent Jums. Šios juostos skirtos tvarkingai apšviesti takelius, nes jas galima gražiai išvingiuoti pagal kiekvienos plytelės vingį. LED juosta lengvai formuojama, montuojama, todėl nekils jokių sunkumų, o tik džiugins Jūsų akis.

LED juostos laukui

Dekoratyviniai šviestuvai – burbulai, akmens formos dekoratyviniai šviestuvai suteiks kiemui žaismingumo, jaukumo ir nudžiugins kiekvieną praeivį savo įdomiomis formomis, o didžiausią džiaugsmą suteiks vaikams, kurie mėgsta kamuolio formos daiktus bei patrauklus variantas tėveliams, nes dekoratyviniai šviestuvai yra itin saugūs, neturintys aštrių kampų, pagaminti iš plastiko, lengvi, todėl gali būti visiškai ramūs, jeigu gana didelis šviesos objektas bus vidurį kiemo.

Šviestuvai su saulės baterija – itin patrauklus variantas tiems, kas nenori, jog kieme būtų laidų. Paprastas ir taupus sprendimas kiemo apšvietimui, tačiau su ribotu pasirinkimu. Rekomenduojame įsigyti visiems LED namo numerį su saulės baterija, nes tai patogus, išskirtinis, patrauklus ir taupus variantas pažymėti savo namą ypatingai, o svarbiausia, labai gerai matomas.

Šviestuvai su saulės baterija

Rinkdamiesi lauko šviestuvus atkreipkite dėmesį į saugumą! Plug&Shine linija yra sudaryta 24 voltų šviestuvų, todėl ypač saugi naudoti kiemuose, kur žaidžia vaikai ar laksto augintiniai.


Kaip montuoti lauko šviestuvus?


Paulmann Plug&Shine šviestuvų linija išskirtinė tuo, kad ja galite montuoti neturėdami jokių apšvietimo įrengimo žinių. Šie šviestuvai nereikalauja papildomų įrankių montuojant. Dėka apgalvotos konstrukcijos ir sujungimų, sistemos detales ir šviestuvus lengvai sujungsite tarpusavyje ir taip sukursite norimą kiemo apšvietimą.

Taigi, apibendrindami norime pasakyti, kad svarbiausia yra nuspręsti kokius savo kiemo akcentus norite labiausiai pabrėžti. Pagrinde, turėtų varijuoti keli tipai lauko šviestuvų, taigi, kiekvienam kiemui reikėtų apšviesti takelius ir važiuojamą dalį, tą galima padaryti su pastatomais, įleidžiamais šviestuvais ir LED juostomis laukui. Norint apšviesti objektus, galima naudoti prožektorius su smeigėmis, kurie būtent tam ir yra skirti. Tiems, kas turi tvenkinį vertėtų pagalvoti apie povandenį šviestuvą, o norint nudžiugint vaikus ir suteikti kiemui žaismingumo rinkitės dekoratyvinius lauko šviestuvus. Jeigu vis dar abejojate savo sprendimu, visada galite pasikonsultuoti su mūsų specialistais, jie mielai papasakos plačiau apie šviestuvus, padės išrinkti tinkamiausią variantą.