LightPro lauko šviestuvams -30% nuolaida. Išsirinkite čia

Krepšelis

Produktų krepšelis tuščias.

Lauko šviestuvai su saulės baterijomis

Lauko šviestuvai su saulės baterijomis – tai vokiečių gamintojo Paulmann šviestuvų linija, kurios pagrindinis energijos šaltinis yra saulė. Saulės energija įkraunami lauko šviestuvai suteikia šviesos kiekviename sodo kampelyje, jums nereikia montuoti jokių laidų. Tai didžiausias privalumas saulės energijos įkraunamų šviestuvų, kadangi dažnai kyla problema šviestuvų įrengime, kad reikia užkasti laidus po žeme, kai visas namo gerbūvis yra sutvarkytas, apsodintas ir nėra būtinybės bei galimybių vedžiotis laidus po žeme. Lauko šviestuvai su saulės baterijomis labai lengvai prižiūrimi, montuojami ir yra ne ką prastesni už įprastus lauko šviestuvus. Vienintelis trūkumas gali būti patiems išrankiausiems, kadangi lauko šviestuvų su saulės baterijomis pasirinkimo spektras nėra toks platus kaip įprastų lauko šviestuvų.
Taigi, dienos metu saulės baterijos yra įkraunamos saulės spindulių, o kai pradeda temti, įsijungia lauko šviestuvai su saulės elementais. Šviesos diodai suteikia malonų šiltą baltą aplinkos apšvietimą. Natūralu, kad šviestuvai yra atsparūs vandeniui, nerūdijantys ir yra apsaugoti nuo dulkių, kitaip tariant, jų apsaugos klasė yra IP67. Mes siūlome Jums trijų rūšių lauko šviestuvus:


Pastatomas lauko šviestuvas su saulės baterijomis – šis šviestuvas dažniausiai yra statomas takeliams apšviesti. Patrauklus, modernus ir šiuolaikiško dizaino šviestuvas apšvies kiemo takelius šilta balta spalva, o jį valdyti galima balsu, programa, nuotolinio valdymo pultu arba PIR jutikliu.


Įleidžiami lauko šviestuvai su saulės baterijomis –
įleidžiami šviestuvai puikiai tinka apšviesti takelius, laiptelius. Dėl saulės baterijų technologijos, nereikia montuoti laidų po grindimis, plytelėmis. Šviestuvus galima montuoti vaikščiojamosiose lauko vietose, kadangi lengvai atlaiko iki 500 kg svorio. Šilta balta šviesa šviečiantis įleidžiamas lauko šviestuvas, leis matyti važiuojamas ir vaikščiojamas kiemo plotus visą tamsų paros metą.


LED namo numeris su saulės baterija –
pagamintas iš nerūdijančio plieno šviestuvas su saulės baterija, tvirtinamas prie sienos. Pritvirtinkite LED namo numerį su saulės baterija prie vartų ar ant namo, gerai matomoje ir saulei pasiekiamoje vietoje. Į komplektą įeina skaičių ir raidžių lapeliai, kuriuos reikia suklijuoti ant šviestuvo lenteles, kuri skirta namo numeriui apšviesti. Šio šviestuvo LED technologija taupo energija. Padailinkite savo namą ir išsiskirkite su apšviestu LED namo numeriu.


Nesvarbu, ar išsirinkote šviestuvus su saulės baterija, kurie smeigiasi į žemę, montuojasi grindyse ar namo numeriu pažymėtą šviestuvą: rinkdamiesi montavimo vietą įsitikinkite, kad saulės baterijos elementai yra kuo geriau nukreipti į saulę ir jų neuždengia augalai ar kiti objektai. Tai prailgins apšvietimo trukmę. Lauko šviestuvų su saulės baterijomis tarnavimo laikas būna nuo 15 iki 30 tūkstančių valandų. Įkrauti lauko šviestuvus su saulės baterijomis užtrunka apie 6-8 valandas, tiesioginiais saulės spinduliais, o jų veikimas tamsiu paros metu yra 8-10 valandų, tad būsite visiškai ramūs net žiemos metu, kad Jūsų lauko šviestuvai vėlų vakarą leis saugiai ir apšviestu takeliu grįžti namo.


Visą asortimentą lauko šviestuvų su saulės baterijomis rasite mūsų internetinėje parduotuvėje laistymoiranga.lt. Siūlome panagrinėti prekes internetu, paskaityti prekių aprašymus, pažiūrėti video filmukus Paulmann gamintojo apie šviestuvus ir išsirinkti sau tinkamą lauko šviestuvą. Kainos internete (e-kaina) nesiskiria nuo kainų mūsų fizinėje parduotuvėje. Mūsų fizinė parduotuvė yra Vilniuje, adresu: Kauno g. 34. Gyvai galite apžiūrėti šviestuvus, pačiupinėti ir pasikonsultuoti su Maidina specialistais. Specialistai papasakos apie lauko šviestuvus su saulės baterijomis, jų montavimo ypatumus ir esant būtinybei pademonstruos kaip jie šviečia.