Krepšelis

Produktų krepšelis tuščias.

Kaina
0 €
33 €
Rūšiuoti:
Hidrantas
Hidrantas
9,50 €
Hidranto raktas
Hidranto raktas
4,50 €

Hidrantai

Hidrantai - tai  specialios paskirties prietaisas, dažniausiai būnantis kaip dėžutė, su vidinio ar išorinio sriegio išėjimu, skirtu pritvirtinti prie vandentiekio vamzdžio. Hidrantai labai patogus būdas, leidžiantis greitai ir be papildomų pastangų prijungti sodo žarną prie vandens šaltinio jūsų sode, darže, šiltnamyje ar tiesiog vidury sklypo prie pavėsinės bei baseino. Hidrantas prijungiamas tiesiai prie vandentiekio vamzdžio ir įkasamas į žemę jums patogioje vietoje.

Hidrantų modifikacijos

Yra keletas hidrantų modifikacijų: įstatant raktą automatiškai atsidaro vožtuvas ir slėgio dėka vanduo paduodamas į sodo žarną. Išėmus raktą, vožtuvas taip pat automatiškai užsidaro arba yra hidranto modifikacija su metaliniu ventiliu. Hidrantai laistymui su metaliniais ventiliais yra dviejų rūšių: su metaliniu ventiliu, pajungimas prie vamzdžio ¾“ vidinis sriegis ir du išėjimai pajungti vandentiekio vamzdį arba su metaliniu ventiliu padengtu plastmase, pajungimas prie vamzdžio ¾“ vidinis sriegis ir su vienu išėjimu pajungti vandentiekio vamzdį. Hidrantai iš išvaizdos atrodo vienodi, tačiau hidrantas su metaliniu ventiliu turi privalumą, kad turi du prijungimus prie vandentiekio vamzdžio: iš šono ir iš apačios, taip pat šis hidrantas vandeniui yra aukštesnis. Hidranto su metaliniu ventiliu padengtu plastmase privalumas yra tas, kad jis turi atsarginių dalių, jeigu pas Jus sulūžtų dangtelis ar įtrūktų ventilis po žiemos, mes galėsime pasiūlyti Jums naujų detalių, to negalėtume pasiūlyti tiesiog hidrantui su metaliniu ventiliu. Šių hidrantų kaina yra vienoda, Jums tiesiog reikėtų nuspręsti, kurie iš šių privalumų Jums yra aktualiausi. Jeigu abejojate savo pasirinkimu arba reikia daugiau informacijos, visada galite susisiekti su mūsų specialistais ir jie atsakys Jums į visus klausimus.

Dažniausiai užduodami klausimai
  • Kam yra naudojamos vandens kolonelės?

    Vandens kolonėlės Jums pravers sode, jeigu norite greitai ir patogiai: nusiplauti nešvarias rankas, batus, nuplauti sodo įrankius, įsipilti vandens į laistytuvą ar kibirą bei nusiplauti daržoves/vaisius.

  • Kada verta įsigyti vandens žarnos vežimėlį?

    Laistymo žarnos vežimėlis leis lengvai transportuoti laistymo žarną į skirtingas vietas. Be to, naudojant laistymo žarnos vežimėlį, viskas atrodys tvarkingiau.

  • Kas yra hidrantai?

    Hidrantai - skirti įsirengti vandens tašką Jūsų kieme. Turint vandens tašką kieme galėsite lengvai prisijungti su laistymo žarna ir palaisyti augalus esančius šalia arba prijungti laistymo purkštuką.