Krepšelis

Produktų krepšelis tuščias.

Vandens kolonėlės, hidrantai, laistymo žarnos vežimėliai

Mūsų elektroninėje parduotuvėje rasite pačių įvairiausių prekių Jūsų sodui, kiemui, šiltnamiui ar daržui. Ne išimtis ir platus pasirinkimas vandens kolonėlių, hidrantų bei laistymo žarnų vežimėlių.

Vandens kolonėlės

Vis dažniau būdami sode pagalvojate, kad reikėtų ten vandens šaltinio? Tokiu atveju, vandens kolonėlė Jums tikrai pravers. Turėdami kieme ar sode vandens kolonėlę, visada patogiai turėsite, kur nusiplauti rankas, įsipilti vandens ar nusiplauti sodo įrankius. Įsigyta išvaizdi vandens kolonėlė ne tik bus praktiškas daiktas, bet ir lauko puošmena bei pagyvins Jūsų sodą.  Pas mus galima rinktis iš dviejų formų vandens kolonėlių: nuožulnių ir tiesių. Vandens kolonėlės yra pagamintos iš plieno, medžio imitacijos arba tvirto bei kokybiško polietileno. Taip pat turime ir dekoratyvinių vandens kolonėlių su apačioje sujungta kriaukle. Priklausomai nuo Jūsų pasirinktos vandens kolonėlės, kolonėlių kranelio vieta gali būti iš šono ar apačios. Vandens kolonėlių aukštis taip pat skiriasi. Mūsų elektroninėje parduotuvėje galite įsigyti iš plieno ar medienos, akmens, granito imitacijos dizaino vandens kolonėles. Iš didelio prekių pasirinkimo, tikrai rasite sau tinkamiausią modelį.

Hidrantai

Norite patogiai ir be didelių pastangų prijungti sode laistymo žarną prie vandens šaltinio? Jums reikia – hidranto. Tai toks prietaisas, atrodantis kaip dėžutė, su išorinio sriegio išėjimu, skirtu pritvirtinti prie vandentiekio vamzdžio. Hidrantas patogiai ir lengvai prijungiamas prie vandentiekio vamzdžio ir įkasamas į gruntą Jūsų norimoje vietoje. Mūsų parduodami hidrantai yra: 20,5 cm skersmens, 11,3 cm arba 14 cm aukščio, apvalios formos, juodos spalvos su žaliu dangteliu. Pas mus hidrantai su metaliniais ventiliais yra dviejų rūšių:

 • su metaliniu ventiliuku, pajungimu prie vamzdžio ¾“ vidiniu sriegiu ir dviem išėjimais prijungti vandentiekio vamzdį;
 • su metaliniu ventiliu padengtu plastmase, pajungimu prie vamzdžio ¾“ vidiniu sriegiu ir su vienu išėjimu pajungti vandentiekio vamzdį.

Nors hidrantai iš išvaizdos atrodo visiškai vienodi, tačiau hidrantas su metaliniu ventiliu turi vieną privalumą, kad turi du prijungimus prie vandentiekio vamzdžio bei yra truputį aukštesnis. Hidrantas su metaliniu ventiliuku padengtu plastmase turi įsigyjamų atsarginių dalių, todėl gali būti taisomas, o hidrantas su metaliniu ventiliu – ne. Kiekvienas gali nuspręsti kurį hidrantą geriau rinktis.

Taip pat parduodame ir hidranto raktus bei specialius hidranto pajungimus su kraneliu

 

Laistymo žarnos vežimėliai

Norint savo sode tvarkos, nesusipainiojusios tarpusavyje laistymo žarnos, puiki išeitis – laistymo vežimėliai. Suvyniota laistymo žarna ant vežimėlių atrodys tvarkingai ir bus lengvai nešiojama. Pas mus rasite iš dažyto arba cinkuoto plieno pagamintus vežimėlius. Juos lengva surinkti ir prireikus išardyti, todėl jie neužims daug vietos Jūsų sode. Mūsų parduodami vežimėliai yra stabilūs, tvirti ir kokybiški. Be didelių matmenų laistymo žarnų vežimėlių turime plastiko ir cinkuoto plieno laistymo žarnos rites, kurios gali būti patogiai nešiojamos arba pritvirtinamos prie sienos.

Svarbiausia renkantis laistymo žarnos vežimėlį ar ritę žinoti, kokio diametro ir ilgio žarną norite vynioti. Užvyniojus per sunkią žarną, vežimėlis gali neatlaikęs svorio sulūžti. Prie kiekvieno vežimėlio parašyta kokiai laistymo žarnai jis yra skirtas.

Jeigu turite papildomų klausimų susisiekite su mumis ir „MAIDINA“ specialistai padės išsirinkti tinkamą laistymo prekę. Prekes galite įsigyti internetu arba atvykę pas mus adresu: Kauno g. 34, Vilnius.

„MAIDINA“ -  aukšta kokybė už prieinamą kainą.

Dažniausiai užduodami klausimai
 • Kam yra naudojamos vandens kolonelės?

  Vandens kolonėlės Jums pravers sode, jeigu norite greitai ir patogiai: nusiplauti nešvarias rankas, batus, nuplauti sodo įrankius, įsipilti vandens į laistytuvą ar kibirą bei nusiplauti daržoves/vaisius.

 • Kada verta įsigyti vandens žarnos vežimėlį?

  Laistymo žarnos vežimėlis leis lengvai transportuoti laistymo žarną į skirtingas vietas. Be to, naudojant laistymo žarnos vežimėlį, viskas atrodys tvarkingiau.

 • Kas yra hidrantai?

  Hidrantai - skirti įsirengti vandens tašką Jūsų kieme. Turint vandens tašką kieme galėsite lengvai prisijungti su laistymo žarna ir palaisyti augalus esančius šalia arba prijungti laistymo purkštuką.