Krepšelis

Produktų krepšelis tuščias.

Kaina
0 €
13 €
Rūšiuoti:
 • 1
 • 2
 • >
 • žiūrėti visus
 • Redukcijos

  Redukcija – srieginis sujungimas su vidiniais ar išoriniais sriegiais, skirtas sujungti skirtingo skersmens elementus. Parduodame ¾, ½, 1, 1 ¼, 1 ½, 2, 2 ½, 3, 4 sriegių redukcijas. Tad, pasirinkimo tikrai turėsite. Redukcijos lengvai ir patogiai jungiasi tarpusavyje, o tai sumažina slėgio nuostolių tikimybę. Detalės pagamintos iš tvirto ir kokybiško plastiko, todėl bus ilgaamžės ir atsparios mechaniniams pažeidimams. Darbinis slėgis iki 10 barų.

  Redukcijos yra skirtos tarpusavyje sujungti skirtingo dydžio elementus. Įprastai šie sujungimai vienoje pusėje turi vidinį sriegį, kitoje pusėje išorinį sriegį.

  Dar turite klausimų dėl redukcijų vamzdžiams ar kitų prekių? O gal, nežinote, kurią prekę išsirinkti? Susisiekite su mumis internetu info@maidina.lt ar telefonu +370 5 276 00 41 ir gaukite profesionalią konsultaciją. Taip pat galite atvykti į mūsų fizinę parduotuvę: Kauno g. 34, Vilniuje. Prekes pristatome visoje Lietuvoje per porą dienų. Galima pasirinkti pristatymą kurjeriu į namus arba į paštomatą (jeigu telpa prekės).

  Mūsų įmonė „MAIDINA“ prekiauja daugiau nei 20 metų kokybiškomis laistymo prekėmis visiems draugiškomis kainomis.