LightPro lauko šviestuvams -30% nuolaida. Išsirinkite čia

Krepšelis

Produktų krepšelis tuščias.

Srieginiai sujungimai

Srieginiai sujungimai - su vidiniais ar išoriniais sriegiais esantys sujungimai skirti sujungti skirtingo skersmens elementus. Turime pačių įvairiausių skirtingų sriegių sujungimų, tad kiekvienas ras tai, ko jam reikia. Mūsų elektroninėje ir fizinėje parduotuvėje rasite šių srieginių detalių:

Aklės – skirtos sandariai užaklinti elemento pajungimą. Prekiaujame ¾, ½, 1 ir 2 vidinio sriegio aklėmis.

Alkūnės – padės elementus sujungiant padaryti 90 laipsnių kampą. Turime ¾, ½, 1, 1 ¼, 1 ½, 2, 2 ½, 3, 4 vidinio ir išorinio sriegio alkūnių.

Keturšakiai – šių detalių pagalba lengvai padarysite 4 dalių išsišakojimą. Prekyboje turime ¾, 1 ir 2 vidinio sriegio keturšakių.

Movos – lengvai naudojamos vidinio sriegio detalės, skirtos sujungti elementus. Turime ¾, ½, 1, 1 ¼, 1 ½, 2, 2 ½, 3 ir 4 sriegio movų.

Nipeliai – jungiamieji vamzdeliai (detalės) su išoriniais sriegiais galuose. Prekiaujame ¾, ½, 1, 1 ¼, 1 ½, 2, 2 ½, 3 ir 4 sriegio nipeliais.

Redukcijos – srieginiai sujungimai nesunkiai sujungiantys elementus. Galite įsigyti ¾, ½, 1, 1 ¼, 1 ½, 2, 2 ½, 3 ir 4 vidinio ir išorinio sriegio redukcijų.

Trišakiai – padės nesudėtingai padaryti 3 dalių išsišakojimą. Pas mus rasite ¾, ½, 1, 1 ¼, 1 ½, 2, 2 ½, 3, 4 išorinio ir vidinio sriegio trišakių.

Prailgintuvai – dar vieni srieginiai sujungimai. Prekiaujame: lanksčiais, kietais ir reguliuojamais prailgintuvais ¾ ir ½ sriegiais.

Susidomėjote kažkuria preke? Užsisakykite jau dabar internetu ar paskambinę mūsų bendruoju numeriu: +370 5 276 00 41 ir prekes Jums pristatysime per kelias darbo dienas. Prekių kokybe galite neabejoti, nes „MAIDINA“ įmonė prekiauja tik didžiausių ir ilgiausiai gyvuojančių partnerių prekėmis, kurios pasižymi savo ilgaamžiškumu, aukšta kokybe ir prieinamomis savo kainomis.