Krepšelis

Produktų krepšelis tuščias.

Kaina
0 €
5 €
Rūšiuoti:

Prailgintuvai

Prailgintuvas – srieginis sujungimas su vidiniais ar išoriniais sriegiais.

Prekiaujame trijų rūšių skirtingų sriegių prailgintuvais: lanksčiais, kietais ir reguliuojamais.

  • Lankstūs prailgintuvai – pagaminti iš gana lankstaus plastiko, kuris leidžia jį lankstyti nesulaužant. Svarbu! Šis prailgintuvas nėra skirtas naudojimui esant nuolatiniam spaudimui.
  • Kieti (ilgi) prailgintuvai – pagaminti iš tvirto lieto pilko grafito. Turime 60 ir 30 cm aukščio. Šie prailgintuvai gali padėti padidinti purkštuvo aukštį pagal Jūsų poreikius. Dažnai įvyksta, kad iššokantys purkštuvai kol žemė būna puri puikiai tarnauja, bet sukritus žemei, purkštuvai nebe taip gerai funkcionuoja, todėl tam praverstų purkštuvo prailgintuvas. Taip pat su šiuo prailgintuvu galima prijungti požeminį (magistralinį) vamzdį į purkštuvų galvutes. Naudoti prailgintuvą reikia tik su šaltu vandeniu. Svarbu! Prailgintuvas nėra skirtas naudojimui esant nuolatiniam spaudimui
  • Reguliuojami prailgintuvai – dėl esančių griovelių, šių prailgintuvų ilgį galima patogiai reguliuoti. Darbinis slėgis iki 10 bar. Lengvai, bet tvirtai montuojasi su kitomis detalėmis, todėl maži slėgio nuostoliai.

Įsigykite prekes internetu ir gaukite savo užsakymą vos per kelias darbo dienas. Pristatymo kaina nuo 1,99 Eur.

MAIDINA“ siūlo aukštos kokybės laistymo prekes ir kitas įvairias detales už patrauklią kainą. Jei norite prekes apžiūrėti gyvai, galite atvykti ir įsigyti atvykę į mūsų biurą, esantį Vilniuje, Kauno g. 34.

Galbūt abejojate, ar tinkamai išsirinkote prekes? Susisiekite su mumis ir mes Jums suteiksime profesionalią konsultaciją bei padėsime išsirinkti tinkamiausią laistymo sprendimą Jūsų sodui ar daržui.