Krepšelis

Produktų krepšelis tuščias.

Kaina
0 €
84 €
Rūšiuoti:
Naujiena
Purkštuvas S075, Rain
Naujiena
Valdiklis Rain C-Dial 4 zonų

RAIN

RAIN įmonė buvo įkurta 1968 metais Italijoje kaip šeimos verslas. RAIN tikslas visada buvo ir yra iki šiol efektyvus bet kokio kraštovaizdžio drėkinimas naudojant automatines sistemas, padedančias taupyti vandenį ir žmonių brangų laiką. Tai įmonė, kurioje kiekvienas narys dirba su dideliu atsidavimu ir aistra, kad kartu pasiektų kuo didesnių tikslų. Kompanija didžiuojasi savo ekologiškais laistymo sprendimais, tvariai įkurtu biuru ir naujoviškomis produktų gamybos technologijomis.

Prieš klientams paleidžiant naują gaminį, įmonė jį ilgai ir sąžiningai testuoja visuose gamybos padaliniuose. Našumas, patikimumas, paprastas montavimas ir naudojimas yra savybės, kuo išsiskiria visi RAIN gaminiai. Tarp įmonės gaminių rasite: valdiklius, filtrus, inžektorius, purkštuvus, ventilius, įvairius sujungimus, kolektorines dėžes, šulinukus – hidrantus ir daug kitų laistymo prekių. Daugelį šių gaminių rasite mūsų el. parduotuvėje ir fizinėje parduotuvėje.

Įmonė naudoja atsinaujinančią energiją, o dauguma RAIN gaminių veikia su ličio baterijomis, kurios gali būti įkraunamos naudojant saulės energiją. Įmonei rūpi ekologija ir mūsų ateitis, tad nuolatos peržiūri ir vis keičia į ekologiškesnius produktus prekių gaminimui skirtas medžiagas. Dėl nuolatinio intensyvaus darbo, RAIN gaminių asortimentas bėgant metams yra dar kartą peržiūrimas ir plečiamas. Po truputį vis daugiau gaminių įmonė eksportuoja į kitas valstybes taip plėsdama savo vardą tarptautinėje rinkoje.

Siūlome savo klientams nieko nelaukti ir išbandyti šio novatoriško bei modernaus gamintojo sukurtus laistymo produktus.