Filtras
Kaina
iki
180
232
Gamintojai
Filter

Ministotelės

Šiuo metu pardavime turime tik vieno modelio ministotelę – Climate Logic. Tai belaidė garavimo matavimo sistema, kuri automatiškai kontroliuoja drėkinimą (laistymo valdiklį) pagal meteorologines sąlygas. Ministotelės pagalba, valdiklis nelaistys jeigu tuo metu lyja lietus ar pradeda šalti.

Ministotelė turi vandens balanso reguliavimą kiekvienoje programoje. Galima pasirinkti drėkinimo pradžios ir stabdymo laiką (0-24 val.) ir nustatyti laiko intervalą garavimo apskaičiavimui (1-7 dienos). Jūsų patogumui, visus paros duomenis ministotelė išsaugo, net iki 2 metų. Yra radijo ryšys, kas padeda greitai ir nesudėtingai ministotelę instaliuoti. Maksimalus 300 m radijo ryšio atstumas tarp oro siųstuvo ir imtuvo modulio.

Sistema suderinama su: Kwik Dial, Rain Dial, Total Control, MC-E.

Taip pat pas mus galite įsigyti Climate Logic distancinį pultą tinkantį valdyti Total Control ir Rain Dial Plus laistymo valdiklius. Climate Logic pulto pagalba galite patogiai valdyti neišėję, net iš namų ar išvykę. Į komplektą įeina nuotolinis duomenų siųstuvas,  mini imtuvas ir adapterio laidas.

Užsisakykite prekes internetu ir pristatysime Jums prekes Jūsų nurodytu adresu per kelias dienas. Jei norite gyvai apžiūrėti prekes ar dar pasikonsultuoti su „MAIDINA“ specialistais, atvykite pas mus Vilniuje adresu: Eišiškių pl. 36A.

„MAIDINA“ prekiauja laistymo sistemomis ir kitomis sodo prekėmis jau daugiau nei 25 metus. Pas mus rasite tik kokybišką, patvarią, mūsų išbandytą produkciją itin patraukliomis rinkos kainomis.

icon
Didžiausias asortimentas

Virš 3000 prekių

icon
Greitas pristatymas

Pristatome per 3-4 d.d.

icon
Nemokamas pristatymas

Nuo 150 EUR

icon
27 metų patirtis

Laistymo įrangos ekspertai

close

Patikusios prekės