Krepšelis

Produktų krepšelis tuščias.

Patarimai

Noriu skaityti apie:
Rugsėjis – augalų genėjimo metas
Ar žinote, kaip tinkamai genėti medelius ir kuo skiriasi vieni įrankiai nuo kitų? Išsamiame straipsnyje pasakojame, kaip pasirinkti tinkamą įrankį tam, kad darbas vyktų greičiau.
Skaityti plačiau
10 nesudėtingų žingsnių augalų auginimui iš auginių
Ar žinojote, kad turėdami jurginų ar patagoninių verbenų šakeles galite nesunkiai jas padauginti auginiais? Šiuos ir daug kitų panašių augalų galite padauginti pasitelkę kelias gudrybes.
Skaityti plačiau
Kaip laistyti toli esančiuose daržuose arba ten, kur nėra elektros?
Dažnai sodininkai ar daržininkai susiduria su dviem opiomis problemomis: 1) netoli gyvenamosios vietos esančiame sode arba darže nėra elektros energijos; 2) elektra yra, tačiau sodas arba daržas yra toli nuo gyvenamosios vietos ir nesinori jos nuolatos palikti įjungtos. Kita vertus, norint išauginti gausų ir sveiką derlių, laistymas būtinas. Taigi, kokie yra sprendimai, kai susiklosto dvi iš pirmo žvilgsnio ganėtinai skirtingos situacijos? Ką galima padaryti? Ir ar apskritai įmanomas laistymas be siurblio, kuriam ir yra reikalinga elektros energija? Iš tiesų, yra keletas pasirinkimų. Pirmuoju atveju, kai vis dėlto yra galimybė lankyti daržą ar sodą, galima pasinaudoti tradicine gravitacine jėga pagrįsta lašelinio laistymo sistema, o antruoju atveju - reikėtų šią laistymo sistemą papildomai automatizuoti. Aptarsime iš esmės patį gravitacinį laistymą ir kiekvieną iš šių laistymo būdų.
Skaityti plačiau
Daigų priežiūros ir laistymo ypatumai pavasarį
Daugumos mūsų palangės šį mėnesį yra atiduotos dėželėms ir indeliams su įvairiausiais daigais, taigi visi kiti mieli niekučiai arba kambarinės gėlės laikinai glaudžiasi kituose kampuose. Dar truputį, ir visa ši „netvarka” arba iškeliaus į šiltnamius, arba į atvirą daržą, pakeltas lysves, arba toliau liks Jūsų namuose tik persikels į didesnius vazonus. Deja, kartais nutinka ir taip, kad kruopščiai daigintos sėklos nesudygsta ar daigai nulinksta, susmenga  ir tenka visą procesą kartoti iš naujo, tikintis, jog dar galima pasivyti sodinimo kalendorių.
Skaityti plačiau
Mikropurkštuvai: montavimas, priežiūra ir valymas
Tam, kad laistymo sistema veiktų sklandžiai, būtina ne tik kruopščiai sumontuoti, bet ir žinoti svarbiausius priežiūros ir valymo principus.
Skaityti plačiau
Automatinis lauko apšvietimas. Valdymas išmaniuoju telefonu.
Lauko apšvietimas suteikia akcentą mėgstamiausiems ir gražiausiems kiemo objektams. Tačiau ne kiekvienas išnaudoja pilną lauko apšvietimo potencialą. Apšvietimo automatizavimas ne tik supaprastina sistemos priežiūrą, bet gali padaryti Jūsų kiemą dar jaukesniu. Yra įvairių būdų automatizuoti lauko šviestuvus. Pats funkcionaliausias būdas – patogiai valdyti apšvietimo sistemą išmaniuoju telefonu.
Skaityti plačiau
Inžektorinis trąšų dozatorius | Kaip apskaičiuoti pasiurbiamų trąšų kiekį?
Naudojant bet kokio tipo trąšų dozatorius būtina laikytis tręšimo rutinos. Skaitykite plačiau straipsnyje
Skaityti plačiau
Apsauginės plėvelės nuo šalnų: kam, kada ir kaip naudoti
Atėjus pirmosioms rudens šalnoms ar sugrįžus netikėtai žiemai pradedama galvoti, kaip apsaugoti savo augaliukus esančius lauke. Nelaukite to, o pasirūpinkite augalų apsauga iš anksto. Augalų dengimas agroplėvele yra vienas dažniausių būdų apsaugoti savo augalus.
Skaityti plačiau
PE jungtys: paskirtis, montavimas ir pasitaikančios klaidos
Dalinamės patarimais, kaip teisingai montuoti PE jungtis tam, kad laistymo sistema būtų sandari
Skaityti plačiau
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • >
  • žiūrėti visus