Informuojame, kad siuntos su išperkamuoju mokesčiu (COD) gali būti apmokamos tik banko kortele

Krepšelis

Produktų krepšelis tuščias.

Patarimai

Noriu skaityti apie:
10 paprastų žingsnių augalų daiginimui iš sėklų
Šiame straipsnyje pateikiame patarimus, kaip sėkmingai sudaiginti augalus iš sėklų.
Skaityti plačiau
Kaip tinkamai kompostuoti rudenį?
Taip, kaip slides reikia tepti vasarą, taip kompostuoti, jeigu dar to nedarėte sezono metu, galima pradėti rudenį, tam, kad po metų turėtumėte kuo tręšti daržus. Kompostavimas rudenį ypatingas tuo, kad šiuo metų laiku galima prigrėbti daug kompostavimui tinkamų atliekų – lapų. Kompostuodami ne tik parūpinsite savo daržui puikią trąšą, nereikės sukti galvos, kur dėti susikaupusius lapus, bet ir apsaugosite augalus nuo potencialių ligų.
Skaityti plačiau
Gero ir gausaus derliaus paslaptys: kaip užauginti sveikus ir skanius pomidorus?
Pomidorai – vieni iš populiariausių vaisių, be kurių neįsivaizduojamas net ir mažiausias lietuviškas daržas. Pomidorai yra neatsiejami svečiai tiek ant mūsų kasdienio, tiek ant šventinio stalo. Šiuos vaisius naudojama kaip garnyrą, arba pagrindinį patiekalą, dedame į salotas, konservuojame, džioviname, be to, pomidorai yra sudedamoji pomidorų padažo ar kečupo dalis. Taigi, pomidoras savo populiarumu pranoksta daugelį kitų vaisių, todėl kyla klausimas, kaip užsiauginti gausų, sveikų ir skanių pomidorų derlių?
Skaityti plačiau
Kaip paruošti šiltnamio laistymo sistemą pavasariui?
Straipsnyje rasite patarimus, kaip paruošti turimą šiltnamio laisymo sistemą naujam laistymo sezonui - kaip išvalyti, atnaujinti ir patobulinti turimą įrangą
Skaityti plačiau
Kurkite namo eksterjerą su lauko lempomis
Išorinis apšvietimas, lauko lempos yra neatsiejama bet kurio namo dalis. 
Skaityti plačiau
Tinklas nuo paukščių: kur jį galima naudoti?
Norint išvengti derliaus sugadinimo ar sunaikinimo, būtina naudoti apsaugos sistemas, tokias kaip tinklai nuo paukščių. 
Skaityti plačiau
Kaip auginti ir laistyti melisą?
Šiame straipsnyje rasite patarimus kada sodinti, kaip išauginti ir kaip prižiūrėti melisą
Skaityti plačiau
Vasaris – metas sėklų revizijai
Vasario pabaiga – pats tinkamiausias metas peržiūrėti turimas sėklų atsargas. Net neabejojame, kad pasirūpinote tinkamu jų laikymu rudenį, bet taip jau gamtoje nutinka, kad ne visos sėklos išsilaiko ir yra tinkamos sėti. Jog nenutiktų taip, kad Jūsų laikas sodinant, daiginant, persodinant, laistant būtų paleistas vėjais, siūlome prieš beriant sėklas į žemę, patikrinti, ar jos tikrai turi savyje galios išauginti daigą. Geriausias būdas tai patikrinti – tai  išbandymas vandeniu. Kaip?
Skaityti plačiau
Lauko šviestuvai - kokius pasirinkti savo kiemui?
Nesvarbu, ar ruošiate kieme ant kepsninės pasikepti maistą, ar bandote atrakinti duris, ar norite tiesiog ramiai terasoje praleisti vakarą, tamsiu paros metu lauko šviestuvai suteiks daug privalumų. 
Skaityti plačiau
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • >
  • žiūrėti visus