Krepšelis

Produktų krepšelis tuščias.

Patarimai

Noriu skaityti apie:
Kaip apsisaugoti: tinklai nuo paukščių
Paukščiai nuosavų namų kiemuose dažniausiai yra laukiami svečiai: jie praskaidrina mums dieną savo čiulbėjimu ir sunaikina įvairius sodo kenkėjus. Šaltuoju metų laiku dauguma šeimininkų iškelia įvairias lesyklėles norint padėti pasimaitinti paukšteliams. Tačiau atėjus uogų derėjimo metui, jie pradeda skanauti ne tik įvairias lervas, kirminėlius, jiems skirtą lesalą, bet ir mūsų derlių: braškes, vyšnias, trešnes, serbentus, agrastus, avietes, slyvas ir pan. Tad kaip elgtis, kad mūsų užauginto derliaus liktų ir mums patiems?
Skaityti plačiau
Kaip prižiūrėti, laistyti magnolijas?
Magnolija – stulbinamai gražus augalas, kilęs iš Japonijos, sėkmingai auginamas ir Lietuvoje. Šis augalas pavasarį nudžiugina savo žydėjimu – plikos magnolijos šakos pasipuošia neįtikėtino grožio žiedais, kurie atrodo tarsi drugeliai nutūpę ant šakų pailsinti savo sparnelius. Magnolijos turi daug skirtingų rūšių – vienos yra atsparesnės Lietuvos klimatui būdingiems šalčiams, kitos lepios ir reikalauja papildomos priežiūros. Šiame straipsnyje trumpai aptariame, kaip išsirinkti, sodinti bei prižiūrėti magnoliją savo sode.
Skaityti plačiau
Skirtingi šilauogių laistymo būdai. Kuris būdas Jums tinkamiausias?
Planuojant šilauogių ūkį ar netgi sodinant kelis krūmelius prie namų, svarbu susiplanuoti, kaip laistysite sodinukus. Šilauogės nemėgsta, kai būna laistomos per daug arba per mažai. Tad, šiame straipsnyje apžvelgsime tinkamas laistymo sistemas šilauogėms. Tikimės, kad tai padės išsirinkti Jums tinkamiausią!
Skaityti plačiau
Apie laistymo sistemą paprastai V. Vamzdžių išdėstymo projektavimas, klojimas
Teisingas vamzdžių klojimas yra labai svarbus faktorius teisingai veikiančioje sistemoje. Apie tai, kaip projektuoti ir kloti vamzdžius aptariame šiame patarimų straipsnyje
Skaityti plačiau
Braškių laistymo sistema - filtravimas, tręšimas, drėkinimas
Braškės – daug vandens ir tinkamo laistymo reikalaujančios uogos.  Atvirose lysvėse auginamos braškės ypač jautriai reaguoja į vandens trūkumą. Jos pasižymi seklia šaknų sistema, todėl vasarą, persodintos į purią dirvą, sunkiai išgauna jų brendimui reikalingą drėgmę. 
Skaityti plačiau
Kaip veikia inžektorinis trąšų ir oro dozatorius?
Šiame straipsnyje plačiau aptariame kokiu principu veikia inžektoriniai trąšų dozatoriai bei kokią naudą teikia papildomai sumontuoti oro dozatoriai laistymo sistemoje
Skaityti plačiau
Kaip pasirinkti trąšų dozatorių ūkyje?
Šiais laikais yra įvairių tręšimo būdų. Pagrindiniai kriterijai pasirenkant trąšų dozavimo metodą yra galimos paklaidos intervalas, galimo gedimo tikimybė ir jo pašalinimas bei numatytas biudžetas.
Skaityti plačiau
Efektyvi daržo apsauga nuo kurmių
Vienas iš daržininkų rūpesčių, kurių ir taip atrodytų netrūksta šalia daugybės kitų darbų darbelių, yra kurmiai. Šie maži padarėliai pačių augalų neėda,  tačiau beieškodami maisto rausia dirvožemyje požeminius tunelius. Strapsnyje dalinamės patarimais, kaip išvengti kurmiarausių savo kieme.
Skaityti plačiau
Kaip išsirinkti ir įsirengti pakeltas lysves?
Jeigu svajojate apie kuo anksčiau šviežią derlių darže, lengvesnę jo priežiūrą ir estetišką vaizdą – įsirenkite pakeltas lysves. Šiuo metu pasiūloje yra pačių įvairiausių formų, medžiagų, dydžių, spalvų ir kainų pakeltų lysvių, todėl kiekvienas ras ką jam išsirinkti. Šiuo straipsniu pasistengsime Jus supažindinti su pakeltomis lysvėmis ir jų įrengimu
Skaityti plačiau
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • >
  • žiūrėti visus