Krepšelis

Produktų krepšelis tuščias.

Patarimai

Noriu skaityti apie:
Balandžio mėnesio sodo ir daržo darbai
Atšilus orui ir sužaliavus augalams, pats metas kibti į rimtesnius darbus soduose. Nuo uogų ir daržovių sodinimo iki medžių ir medelių priežiūros. Štai keletas patarimų, kuriuos prisiminkite besitvarkant sode balandį.
Skaityti plačiau
Kovo mėnesio darbai – genėkite, sėkite, tręškite, ravėkite ir dar daugiau
Orai yra tokie įvairūs, kad ne viskas kas nurodyta šiame sodo darbų, kuriuos reikia atlikti kovo mėnesį, sąraše, pavyks įgyvendinti. Tai visiškai gerai. Pradėkite ten kur esate, su turimais įrankiais, nuo išsaugotų ar neseniai įsigytų sėklų. Vienas gražiausių dalykų turint sodą tai, kad jis gali atrodyti vis kitaip kiekvienais metais!
Skaityti plačiau
Vasaris – ką galime nuveikti sode žemę dar dengiant sniegui
Vasaris yra laikas, kai žiema ima blėsti, nors kartais dar bando pasispardyti, bet dienos pastebimai ilgėja, o tai kiekvieno sodininko svajonė! Теmperatūra gali labai svyruoti: nuo žemiau -10ºC iki + 5ºC, tad galite užduoti klausimą, ką veikti sode vasario mėnesį – ar tai kažkoks pokštas? Dažniausiai šį mėnesį mėgstame sėdėti prie jaukaus židinio ir žiūrėti į sodą pro langą. Tačiau, jei rasite motyvacijos apsivilkti paltą, užsidėti pirštines, kepurę ir didelį vilnonį šaliką bei storas kojines ir atliksite bent keletą mūsų pasidalintų darbų – pavasarį būsite gerai apdovanoti už pastangas.
Skaityti plačiau
Svarbiausi sausio mėnesio sodo ir daržo darbai
Jeigu nenustygstate vietoje, tuomet pasiskaitykite šį sausio mėnesio darbų sąrašą. Esame tikri, kad jame rasite ir sau aktualių sodo darbų.
Skaityti plačiau
Gruodis – kokie sodo darbai laukia paskutinį metų mėnesį
Dažniausiai gruodis yra mėnuo, kai mes paprastai norime užbaigti visus tiek smulkius, tiek didesnius darbus, kuriuos ketinome atlikti, ir pradėti Naujuosius metus nuo švaraus lapo. Nusprendėme pasidalinti darbų sąrašu, kuris padės užbaigti šių metų sodo darbus.
Skaityti plačiau
Sodininkystė lapkritį: viskas, ką reikia padaryti sode šį mėnesį
Lapkritį prasideda tikras vilnonių megztinių, troškinių ir jaukių židinių sezonas. Sode šalnos padarė savo darbą ir dauguma augalų jau ilsisi. Medžių lapai pasiekę ypatingą ryškumą, nuo geltonos iki švytinčios oranžinės ir raudonos krenta labiau nei bet kada, palikdami tuščias šakas. Ruduo čia geras ir gražus, tačiau paskutinis rudens mėnuo jau vėsus ir pranašauja, kad žiema visai už kampo. Panašu, kad sodininkauti liko nedaug, todėl jei norite pakvėpuoti grynu oru ir nebaisi vėsa, tai laikas pagalvoti apie sodo darbus, kuriuos reikia atlikti lapkritį.
Skaityti plačiau
Kam man tiek purkštukų?
Šiame straipsnyje išsamiai papasakojame apie purkštukų sistemos modeliavimą ir jų išdėstymą. Aptariame, kokių klaidų reiktų vengti projektuojant laistymo sistemą.
Skaityti plačiau
Spalio mėnesio sodo ir daržo darbai
Mūsų patarimai jums padės išnaudoti visas savo sodo galimybes spalio mėnesį ir paruošti jį šaltesniems mėnesiams.
Skaityti plačiau
Rugsėjis – augalų genėjimo metas
Ar žinote, kaip tinkamai genėti medelius ir kuo skiriasi vieni įrankiai nuo kitų? Išsamiame straipsnyje pasakojame, kaip pasirinkti tinkamą įrankį tam, kad darbas vyktų greičiau.
Skaityti plačiau
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • >
  • žiūrėti visus