Krepšelis

Produktų krepšelis tuščias.

Patarimai

Noriu skaityti apie:
Svarbiausi sausio mėnesio sodo ir daržo darbai
Jeigu nenustygstate vietoje, tuomet pasiskaitykite šį sausio mėnesio darbų sąrašą. Esame tikri, kad jame rasite ir sau aktualių sodo darbų.
Skaityti plačiau
Gruodis – kokie sodo darbai laukia paskutinį metų mėnesį
Dažniausiai gruodis yra mėnuo, kai mes paprastai norime užbaigti visus tiek smulkius, tiek didesnius darbus, kuriuos ketinome atlikti, ir pradėti Naujuosius metus nuo švaraus lapo. Nusprendėme pasidalinti darbų sąrašu, kuris padės užbaigti šių metų sodo darbus.
Skaityti plačiau
Sodininkystė lapkritį: viskas, ką reikia padaryti sode šį mėnesį
Lapkritį prasideda tikras vilnonių megztinių, troškinių ir jaukių židinių sezonas. Sode šalnos padarė savo darbą ir dauguma augalų jau ilsisi. Medžių lapai pasiekę ypatingą ryškumą, nuo geltonos iki švytinčios oranžinės ir raudonos krenta labiau nei bet kada, palikdami tuščias šakas. Ruduo čia geras ir gražus, tačiau paskutinis rudens mėnuo jau vėsus ir pranašauja, kad žiema visai už kampo. Panašu, kad sodininkauti liko nedaug, todėl jei norite pakvėpuoti grynu oru ir nebaisi vėsa, tai laikas pagalvoti apie sodo darbus, kuriuos reikia atlikti lapkritį.
Skaityti plačiau
Kam man tiek purkštukų?
Šiame straipsnyje išsamiai papasakojame apie purkštukų sistemos modeliavimą ir jų išdėstymą. Aptariame, kokių klaidų reiktų vengti projektuojant laistymo sistemą.
Skaityti plačiau
Spalio mėnesio sodo ir daržo darbai
Mūsų patarimai jums padės išnaudoti visas savo sodo galimybes spalio mėnesį ir paruošti jį šaltesniems mėnesiams.
Skaityti plačiau
Rugsėjis – augalų genėjimo metas
Ar žinote, kaip tinkamai genėti medelius ir kuo skiriasi vieni įrankiai nuo kitų? Išsamiame straipsnyje pasakojame, kaip pasirinkti tinkamą įrankį tam, kad darbas vyktų greičiau.
Skaityti plačiau
10 nesudėtingų žingsnių augalų auginimui iš auginių
Ar žinojote, kad turėdami jurginų ar patagoninių verbenų šakeles galite nesunkiai jas padauginti auginiais? Šiuos ir daug kitų panašių augalų galite padauginti pasitelkę kelias gudrybes.
Skaityti plačiau
Kaip laistyti toli esančiuose daržuose arba ten, kur nėra elektros?
Dažnai sodininkai ar daržininkai susiduria su dviem opiomis problemomis: 1) netoli gyvenamosios vietos esančiame sode arba darže nėra elektros energijos; 2) elektra yra, tačiau sodas arba daržas yra toli nuo gyvenamosios vietos ir nesinori jos nuolatos palikti įjungtos. Kita vertus, norint išauginti gausų ir sveiką derlių, laistymas būtinas. Taigi, kokie yra sprendimai, kai susiklosto dvi iš pirmo žvilgsnio ganėtinai skirtingos situacijos? Ką galima padaryti? Ir ar apskritai įmanomas laistymas be siurblio, kuriam ir yra reikalinga elektros energija? Iš tiesų, yra keletas pasirinkimų. Pirmuoju atveju, kai vis dėlto yra galimybė lankyti daržą ar sodą, galima pasinaudoti tradicine gravitacine jėga pagrįsta lašelinio laistymo sistema, o antruoju atveju - reikėtų šią laistymo sistemą papildomai automatizuoti. Aptarsime iš esmės patį gravitacinį laistymą ir kiekvieną iš šių laistymo būdų.
Skaityti plačiau
Daigų priežiūros ir laistymo ypatumai pavasarį
Daugumos mūsų palangės šį mėnesį yra atiduotos dėželėms ir indeliams su įvairiausiais daigais, taigi visi kiti mieli niekučiai arba kambarinės gėlės laikinai glaudžiasi kituose kampuose. Dar truputį, ir visa ši „netvarka” arba iškeliaus į šiltnamius, arba į atvirą daržą, pakeltas lysves, arba toliau liks Jūsų namuose tik persikels į didesnius vazonus. Deja, kartais nutinka ir taip, kad kruopščiai daigintos sėklos nesudygsta ar daigai nulinksta, susmenga  ir tenka visą procesą kartoti iš naujo, tikintis, jog dar galima pasivyti sodinimo kalendorių.
Skaityti plačiau
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • >
  • žiūrėti visus