Filtras
Kaina
iki
0.14
320
Gamintojai
Skersmuo
Filter

Arrigoni

Arrigoni techninės tekstilės sektoriuje dirba nuo 1936 metų. O 1959 metais pradėjo polietileninių tinklų gamybą. Kompanija turi daugiau nei 60 metų patirtį techninės tekstilės gamybos srityje. Šiandien ji yra Europos techninės tekstilės produktų naudojamų žemės ūkyje lyderė. Kompanija įsikūrusi Italijoje. Pagrindinė prekių gamykla ir biuras yra Uggiate Trevano mieste. Šiuo metu gamintojas turi net tris gamyklas, kurios bendrai užima apie 110 000 kvadratinių metrų plotą. Šiandien darbuotojų įmonėje yra apie 160 ir jų nuolatos daugėja. Arrigoni įmonė pagamina daugiau nei 6000 tonų įvairių apsauginių tinklų per metus.

Gamintojas savo produkciją tiekia net į 72 skirtingas šalis. Tarp tinklų gamintojų Arrigoni įmonė Europoje vienareikšmiškai yra lyderis rinkoje.

Arrigoni gaminami tinklai puikiai tinka apsaugoti derlių nuo krušos, vėjo ar audrų. Ypač tiks medžių, uogakrūmių apsaugai nuo paukščių. Tinklai apsaugoti nuo UV spindulių, tad bėgant metams nenubluks. Įmonė prekiauja ir specialiais apsauginiais tinklais nuo kurmių ir kitų kenkėjų. Be to, gamintojas siūlo tinklus nuo šalnų, kurie gali labai apsaugoti Jūsų augalus ir derlių tiek pavasarį, tiek rudenį. Tinklų yra įvairaus storio ir matmenų, tad tinkamas prekes ras tiek dideli ūkiai, tiek mėgėjai sodininkai.

Kai gamintojas orientuojasi būtent į vieną sritį tokį ilgą laiką tai neišvengiamai negali jo produktais nepasitikėti. Mes siūlome išbandyti šiuos itin kokybiškus, ilgaamžius, modernius, naujausiomis technologijomis pagamintus apsauginius tinklus.

icon
Didžiausias asortimentas

Virš 3000 prekių

icon
Greitas pristatymas

Pristatome per 3-4 d.d.

icon
Nemokamas pristatymas

Nuo 150 EUR

icon
27 metų patirtis

Laistymo įrangos ekspertai

close

Patikusios prekės