Krepšelis

Produktų krepšelis tuščias.

Kaina
0 €
270 €
Rūšiuoti:

Vandens slėgio reguliatoriai

Slėgio reguliatoriai skirti sumažinti vandens slėgį sistemoje. Slėgio reguliatoriai sumažina dinaminį vandens slėgį, o jo konstrukcija leidžia net iš didelio slėgio, sumažinti į reikiamą slėgį laistymo sistemoje. Dažniausiai slėgio reguliatoriai naudojami laistymo sistemose, kur yra laistoma su lašeline juosta, kadangi jos maksimalus darbinis slėgis yra 1 bar. Taip pat slėgio reguliatoriai gali būti naudojami sodininkystėje, kai yra didelis vandens slėgis, o plastikinės jungtys, žarnos ar purkštukai reikalauja nedidelio vandens slėgio. Vandens slėgio reguliatoriai yra įvairių dydžių ir skirtingai sumažina slėgį.


Irritec gamintojo slėgio reguliatoriai yra su vienodais ¾“ išoriniu/vidiniu pajungimu, tačiau vienas iš jų sumažina slėgį iki 0,6 bar., kitas iki 1,4 bar.


Senninger gamintojo slėgio reguliatoriai yra didesnio diametro ir didesnio pralaidumo. Slėgio reguliatoriai yra: 1“, 1 ¼“ ir 2“ dydžio, o sumažina slėgį iki 1 bar.


Bradas gamintojo slėgio reguliatoriai yra vieni populiariausių. Jei skirti sumažinti vandens slėgį iki 0,7 baro. Pajungimas - ¾“ vid./iš. sriegis


MAIDINA prekiauja internetu ir fizinėje parduotuvėje aukštos kokybės ir patikimų gamintojų vandens slėgio reguliatoriais. Kainos internetu ir fizinėje parduotuvėje nesiskiria, tad galite įsigyti patogiausiu būdu. Prekes pristatome visoje Lietuvoje per kurjerius ar į paštomatus per 1-2 darbo dienas.