Dėl didelio užsakymų kiekio pristatymas gali vėluoti 2-3 dienas

Krepšelis

Produktų krepšelis tuščias.

Kaina
0 €
1 €
Rūšiuoti:

Praplovimo vožtuvai

Praplovimo vožtuvai – tai vožtuvai skirti praplauti lašelinę juostą ar lašelinį vamzdį nuo nešvarumų. Praplovimo vožtuvai padeda prailginti lašelinės juostos ar vamzdžio tarnavimo trukmę, išvalo nuo tokių nuosėdų, kaip: smėlis, dumbliai ir kitokių panašių nešvarumų. Kiekvienas praplovimo vožtuvas yra montuojamas linijos galuose ir yra tvirtai užveržiamas ant vamzdžio ar juostos. Dėka slėgio paduodamo į sistemą, praplovimo vožtuvas pašalina nešvarumus iš sistemos, taip prailgindamas tarnavimo trukmę ir tokiu atveju sumažinama skylučių užsikimšimų rizika.

Praplovimo vožtuvus pravartu įsigyti laistymo sistemose, kurios yra užkastos po žeme, nes tokiu atveju labai sunku rankiniu būdu praplauti užsiteršusius vamzdžius, juostas. Praplovimo vožtuvas atsidaro ir išleidžia orą bei nešvarumus tol, kol slėgis sistemoje pasiekia nuo 0 iki 0,4 baro, slėgiui pakilus aukščiau užsidaro, o tada vėl atsidaro, kai slėgis nukrenta nuo 0,4 iki apytiksliai 0 atm.


Internetinėje parduotuvėje laistymoiranga.lt patogu įsigyti prekes internetu už patrauklią kainą. Pristatome per 1-2 darbo dienas visoje Lietuvoje. Pristatome tiek į namus, tiek ir į paštomatus. Jeigu kiltų klausimų dėl prekių ar jų naudojimo, galite pasikonsultuoti su MAIDINA specialistais telefonu ar elektroniniu paštu.