Krepšelis

Produktų krepšelis tuščias.

Kaina
0 €
155 €
Rūšiuoti:

Atbuliniai vožtuvai

Atbulinis vožtuvas skirtas iš įsiurbimo vamzdžio leisti vandenį tik viena kryptimi. (t.y. užkerta kelią vandeniui grįžti iš siurblio atgal į tvenkinį). Atbuliniai vožtuvai dažniausiai būna nedideli, tačiau atliekantys svarbią funkciją. Pats atbulinis vožtuvas yra vandenyje, o montuojamas yra ant įsiurbimo vamzdžio. Visi mūsų parduodami atbuliniai vožtuvai yra su filtru, kuris neleidžia vožtuvui užsikimšti. Netinkamai sumontavus atbulinį vožtuvą, gali kilti blogos pasekmės, tokios kaip: siurblio gedimas. Norint montuoti savarankiškai, būtinai pasikonsultuokite su specialistais arba leiskite šį darbą atlikti žmogui, kuris nusimano ir užsiima montavimu.


Mūsų internetinėje parduotuvėje rasite atbulinių vožtuvų ir įsiurbimo vožtuvų. Abu vožtuvai atlieka tokią pačią funkciją (neleidžia vandeniui išbėgti iš siurblio). Įsiurbimo vožtuvas yra didesnio pralaidumo ir jame yra grubaus valymo filtras. Taip pat atbuliniai vožtuvai vandeniui yra pagaminti iš skirtingų medžiagų:


Atbuliniai vožtuvai – patvarus jo korpusas yra žalvarinis, o sietelis, filtras yra pagaminti iš nerūdijančio plieno.
Įsiurbimo vožtuvai -  pagaminti iš įvairių, aukščiausios kokybės medžiagų.


Laistymoiranga.lt internetinėje parduotuvėje rasite nuo itin nedidelio dydžio atbulinių vožtuvų: 1“, 1 ¼“, 1 ½“ ir didesnių atbulinių ir įsiurbimų vožtuvų: 2“, 2 ½“ ir 3“. Prekes galima įsigyti internetu arba fizinėje parduotuvėje Vilniuje, esančioje Kauno g. 34.