Filtras
Kaina
iki
0.35
1500
Gamintojai
Darbinis slėgis
Sriegis
Akumuliatorius
Filter

VOLPI Originale

Įmonė Volpi Originale buvo įkurta 1879 m. Italijoje ir iš pradžių gamino tik slėginius purkštuvus. Bėgant metams produktų asortimentas tapo platesnis ir atsirado daugiau įvairių purkštuvų: didesnių, mažesnių, su baterijomis, akumuliatorinių, ant ratukų, naudojamų miltelių pagrindu ir dar daugiau.

Visi iki pat produkto paleidimo rinkai etapai yra atliekami pačioje įmonėje, Italijoje: prekės idėja, projektavimas, gamyba bei testavimas. Gaminant prekes viskas itin kruopščiai atliekama laikantis procedūrų, nustatytų kokybės sertifikatu UNI EN ISO 9001:2015. Nuolatinis kompanijos augimas, didelė produktų pasiūla ir nepriekaištinga kokybė leido Volpi tapti vienu iš rinkos lyderių.

Ilgainiui įmonė pastebėjo didelį purškiamų sodo prekių sezoniškumą, kas paskatino Volpi į asortimentą įvesti šiek tiek kitokių prekių ir sukurti dar dvi produktų linijas.

Pirmoji linija yra baterijomis maitinami alyvuogių derliaus nuėmimo prietaisai. Tai ypač aktuali prekė šiltuose kraštuose, kur driekiasi dideli alyvuogių laukai.

Antroji linija susijusi su elektroniniais genėjimo įrankiais/sekatoriais. Įrankiai puikiai tinka genėti, trumpinti medžių ir krūmų šakas. Kiekvienais metais rinkai siūlomi nauji genėjimo produktų modeliai, atsižvelgiant į vartotojų poreikius, atsiliepimus ir reikalavimus.

Volpi visada siekia tobulėti, augti ir pasiūlyti pačias kokybiškiausias prekes savo klientams.

icon
Didžiausias asortimentas

Virš 3000 prekių

icon
Greitas pristatymas

Pristatome per 3-4 d.d.

icon
Nemokamas pristatymas

Nuo 150 EUR

icon
27 metų patirtis

Laistymo įrangos ekspertai

close

Patikusios prekės