Informuojame, kad nuo rugsėjo 13 d. pagal LR Vyriausybės numatytą tvarką aptarnauti fizinėje parduotuvėje galėsime turinčius galimybių pasą

Krepšelis

Produktų krepšelis tuščias.

Kaina
0 €
1029 €
Rūšiuoti:
Užsakoma prekė
Drenažinis siurblys TOP multi
Užsakoma prekė
Siurblys
Siurblys CPM160B
416,00 €
Užsakoma prekė
Siurblys F32/160A
Siurblys F32/160A
803,00 €
Užsakoma prekė
Siurblys F32/160B
Siurblys F32/160B
885,00 €
Užsakoma prekė
Siurblys F32/200AH
Siurblys F32/200AH
1 029,00 €
Užsakoma prekė
Siurblys JSWM1AX-N
Siurblys JSWM1AX-N
135,00 €
Užsakoma prekė
Siurblys JSWM1BX-N
Siurblys JSWM1BX-N
131,00 €
Užsakoma prekė
Siurblys JSWM2AX-N
Siurblys JSWM2AX-N
217,00 €
Užsakoma prekė
Siurblys JSWM2CX-N
Siurblys JSWM2CX-N
155,00 €
Užsakoma prekė
Siurblys JSWM3CM-N
Siurblys JSWM3CM-N
403,00 €
Užsakoma prekė
Siurblys NKM 2/4-GE
Siurblys NKM 2/4-GE
459,00 €
Užsakoma prekė
siurblys
TOP MULTI-TECH 2
360,00 €
 • 1
 • 2
 • >
 • žiūrėti visus
 • Elektriniai vandens siurbliai

  Elektriniai vandens siurbliai – tai visame pasaulyje gerai žinomo Pedrollo gamintojo elektriniai vandens siurbliai. Pedrollo elektriniai vandens siurbliai atitinka aukščiausius patikimumo standartus. Elektriniai vandens siurbliai garantuoja tylų veikimą, yra kompaktiški bei pasižymi puikiu kokybės ir kainos santykiu. Skirtumas tarp elektrinių vandens siurblių ir benzininių vandens siurblių yra tas, kad elektriniai vandens siurbliai gali būti ne tik sausai pastatomi, bet ir panardinami, taip pat elektrinių vandens siurblių išlaikymo kaštai yra kur kas mažesni nei benzininių siurblių. Kaip ir visi vandens siurbliai, elektriniai vandens siurbliai privalo būti prie vandens šaltinio. Pedrollo elektrinių vandens siurblių modelių yra labai daug ir įvairių, tad galima parinkti tam tikrą modelį kiekvienam pirkėjui pagal poreikį, tad nebūtina pirkti atskirai siurblio automatikos. Dažniausiai iki 2,2kW  galima rinktis tarp trifazių ir vienfazių elektrinių vandens siurblių, o virš 2,2 kW elektriniai siurbliai dažniausiai būna trifaziai. Mūsų internetinėje parduotuvėje rasite nemažą pasirinkimą elektrinių vandens siurblių, tad galima aptarti kokius modelius galime pasiūlyti:


  F serijos siurbliai - tai pramoniniai siurbliai, kurių konstrukcija pritaikyta dirbti net prie aukštų temperatūrų. Šios klasės elektriniai vandens siurbliai, turi daugybę modelių, todėl galima parinkti pagal kiekvieno kliento poreikį, kuo tinkamesnį elektrinį vandens siurblį.


  JSWM serijos siurbliai – tai elektriniai vandens siurbliai, kurie yra dažnai naudojami buityje. JSWM3 serijos siurbliai skiriasi nuo JSWM1 ir JSWM2 serijos siurblių tuo, kad gali kelti aukštą slėgį.


  Panardinami siurbliai – panardinami siurbliai yra kelių rūšių: su automatika, be automatikos ir galingi panardinami siurbliai, kurie naudojami laistymo sistemose, kuriuose reikia palaistyti didelius plotus. Visi panardinami siurbliai yra su plūde.


  HFM serijos siurblys – tai elektrinis vandens siurblys, kuris naudojamas dažniausiai sistemose su lašeline juosta, kadangi jo konstrukcija padaryta taip, kad leidžia tiekti didelį debitą.


  Elektroninis siurblio darbo kontrolės prietaisas – padeda kontroliuoti elektrinio vandens siurblio veikimą (įjungia siurblį nukritus slėgiui ir išjungia, kai pasiekia nustatytą slėgio ribą).


  Visus šiuos išvardintus modelius rasite mūsų internetinėje parduotuvėje laistymoiranga.lt. Taip pat čia rasite plačiau aprašytus elektrinius vandens siurblius, jų kainas. Nors internetu iš karto ir nepavyks įsidėti į prekių krepšelį norimo siurblio (kadangi specialistai individualiai parenka tinkamiausią siurblį klientui pagal pateiktą laistymo planą), tačiau jį galima įsigyti pas mus pateikus užklausą per elektroninę parduotuvę arba parašius mums laišką į info@maidina.lt. Prieš įsigyjant elektrinį vandens siurblį, siūlome pasikonsultuoti su specialistais. Su MAIDNA specialistais galite pasikonsultuoti nuotoliniu būdu: telefonu ar elektriniu paštu bei gyvai atvykus į fizinę parduotuvę Vilniuje, adresu: Kauno g. 34.