Krepšelis

Produktų krepšelis tuščias.

Kaina
0 €
125 €
Rūšiuoti:

Laistymo žarnos

Bene nei vienas sodininkas ir nei vienas daržininkas negalėtų įsivaizduoti savo kasdienybės be kokybiškos laistymo žarnos, kuri gali pasirūpinti, kad augalų laistymo darbai bus kur kas paprastesni ir tuo pačiu patogesni.

MAIDINA siūlo ypač platų skirtingų laistymo žarnų pasirinkimą, kad kiekvienas pagal savo poreikius bei lūkesčius rastų tai, kas jiems labiausiai tinka.

Kodėl MAIDINA?

 1. Žinoma, daugelis labai vertina ypač didelį pasirinkimą. Patogu, kai vienoje vietoje galite rasti viską, ko reikia. Ypač tokiu atveju, kai reikalingos kokybiškos laistymo žarnos arba kartu su laistymo žarna norite įsigyti ir kitas sistemas, kurios padės tinkamai rūpintis augalais.
 2. Prekės parduodamos ypač konkurencingomis kainomis, tad jeigu norite sutaupyti, tačiau gauti geriausios kokybės gaminius – užsukote ten, kur reikia.
 3. MAIDINA specialistai teikia nemokamas konsultacijas, kurios padės jums rasti ne tik labiausiai tinkamas laistymo žarnas, tačiau taip pat ir kitas laistymo sistemas. Puikiai suprantame, kad laistymo sistemos nėra ta sfera, kurią daugelis puikiai išmano. Štai todėl konsultuojame ir į Jūsų klausimus atsakome Jums suprantama kalba.
 4. Užsakytos prekės pasieks Jūsų namų duris vos per kelias dienas. Žinome, kad atėjus laistymo sezonui nėra laiko laukti, kol laistymo žarna atkeliaus iš užsienio. Štai todėl labai rekomenduojame pirkti MAIDINA produkciją, kuri pristatoma taip greitai, kaip tik įmanoma.
 5. Prekės yra pristatomos į Jums labiausiai tinkamą vietą. Taip stengiamasi sutaupyti klientų laiką.
 6. Žinoma, laistymo žarnos, kaip ir kiti MAIDINA gaminiai, gauna garantijas, kurios suteikia galimybę netikusią prekę grąžinti atgal. Nors tokie atvejai yra labai reti, tačiau vis tiek malonu, kad netikusios prekės gali būti grąžinamos, o visi investuoti pinigai – atgaunami.

Jeigu šie pliusai paskatino Jus laistymo žarną įsigyti būtent pas mus – siūlome toliau skaityti ir sužinoti, kokios smulkmenos atskiria vienas žarnas nuo kitų ir ką reikia įvertinti, kad rasta laistymo žarna puikiai atitiktų Jūsų poreikius.

Žarnos pasirinkimo niuansai

Spalvos niuansai. Laistymo žarna pirmiausia gali būti pasirenkama pagal spalvą. Galimos žalios/gelsvos, oranžinės/rusvos/juodos žarnos, kurios ne tik puikiai atrodo, tačiau daugeliu atveju yra beveik visiškai nematomos. Kodėl šių atspalvių žarnos yra populiariausios ir maža tikimybė, kad rasite ryškiai raudonos spalvos arba mėlynos? Kadangi rinkoje dažniausiai siūlomos prie gamtos spalvų derančių spalvų žarnos, kurios labai puikiai „pasislepia“ sode ar darže, yra nematomos, tai reiškia, kad žalia ar rusva spalvos prisiderina prie augalų ir tarsi susilieja su gamta. Tai suteikia žarnai dar daugiau funkcionalumo, kadangi atlikdama svarbią funkciją ji yra nepastebima ir tuo pačiu nepakeičia sodo aplinkos. Štai todėl ir mes pagal poreikius siūlome sode rinktis žalios spalvos, o darže – oranžinės spalvos žarnas.

Dydžio aspektai. Žinoma, vienas svarbiausių komponentų yra dydis, žarnos ilgis ir būtent jam daugiausia dėmesio reikia skirti. Paprasčiausiai varijuoja žmogaus poreikiai ir pagal tai kinta konkrečios žarnos pasirinkimas.

MAIDINA siūlo šių diametrų bei ilgio laistymo žarnas:

 • Žarna 1/2" (13 mm) - 20, 25, 30, 50 m ritės.
 • Žarna 3/4" (19 mm) - 25, 50 m ritės.
 • Žarna 1" ( 25 mm) - 50 m ritės.

Daugelis rinkdamasis reikalingos žarnos ilgį labai taupo šioje vietoje, kadangi galvoja, kad turės ne vieną vandens šaltinį ir tokiu atveju žarnos perjungimas nebus sudėtingas darbas. O kam to reikia, kai vandens žarna ir taip kainuoja nedaug? Visada galima įsigyti net kelis vienetus ir skirtingose vietose prijungti skirtingas žarnas. Juolab, ilgesnė žarna niekada netrukdys, tačiau jeigu įsigysite per trumpą – teks susidurti su įvairiais nesklandumais, kurie gali apsunkinti laistymo darbus.

Sluoksnių kiekis. Skirtingos žarnos pasižymi skirtingu patvarumu. Patvarumą dažnai lemia sluoksnių kiekis, kuris ir suteikia žarnai tvirtumo. Dažniausiai komponuojamas žarnų sluoksnių kiekis yra trys - keturi sluoksniai. Tai ypač tvirtos, ilgaamžės ir puikiai aplinkos dirgiklius atlaikančios žarnos, kurios tarnaus Jums ne vieną dešimtį metų.

Suvyniojimo ilgis. Ritė yra aktuali tik tokiu atveju, kai žarna gali būti gražiai susukta ir laikoma tada, kai ji nėra reikalinga. Žinoma, ritės ilgis gali varijuoti, kadangi žarna visada gali būti suvyniojama didesniu lanku arba mažesniu, tačiau nurodyti matmenys padeda įvertinti kokios galima tikėtis. Tokiu atveju paprasčiau rasti vietą, kur žarna bus laikoma dar iki tol, kol ją nusiperkate.

Kainos aspektai. Kaip jau minėjome, MAIDINA siūlo labai daug skirtingų žarnų, kurios skiriasi pagrindiniais aspektais. Kainos labai įvairios ir kiekvienas gali pats nuspręsti, kurios guminės žarnos geriausiai atitinka jo poreikius. Prekybos vietoje rasite žarnas ir jų priedus, kurių kainos varijuoja nuo 22,50 eurų iki 125 eurų. Nuolatos pildomas katalogas suteikia galimybę rasti tokias žarnas, kurios ne tik labiausiai  atitinka Jūsų poreikius charakteristikų prasme, tačiau ir tokias, kurios Jums labiausiai tinka piniginės atžvilgiu. Nepamirškite, kad tiek žarnos, tiek laistymo sistemos yra ilgalaikė investicija, tad verta skirti pinigų prekei, kuri Jums ilgai ir funkcionaliai tarnaus.

Žarnos skersmuo. Svarbus kriterijus yra ir žarnos skersmuo, kadangi jis dažnai nulemia kokiu intensyvumu bėga vanduo. Žinoma, daugiausiai lemia slėgis, tačiau net kai jis ir didelis – be storesnės apimties žarnos nepavyks vienu metu išgauti didelio kiekio vandens. Laistymui puikiai užtenka ir mažesnių matmenų, pavyzdžiui, 19 mm., tačiau kai žarna skirta vandens perdavimui į talpą – rekomenduojama platesnė, pavyzdžiui, 25 mm.

Geriausi pasiūlymai – tik pas mus

Pasirinkę geros kokybės laistymo žarnas galite jaustis ramūs, kad jos ilgai ir funkcionaliai Jums tarnaus. Ne tik kad nesukels jokių problemų, tačiau ir tokias išspręs, jeigu jos egzistuoja.

 • Puikus laistymo žarnos pasirinkimas, kuri išvyniojus ir įjungus srovę pailgėja net kelis kartus. Tai padeda rasti patogią laikymo vietą tada, kai ji nereikalinga ir maksimaliai išnaudoti laistymo žarnos naudą, kai ji yra būtina.
 • Laistymo žarnos gali būti parduodamos kartu su komplektais, kurie suteikia sistemai daugiau funkcionalumo. Į komplektą įeina: laistymo žarna, jungtys, daugiafunkcinis antgalis, žarnos laikiklis.
 • Susižinokite, koks darbinis ir trūkimo slėgis turi būti, kad vanduo bėgtų puikiai.

Laistymo žarnos priežiūra

MAIDINA prekiauja tik pačios geriausios kokybės vandens žarnomis, kurios ne tik puikiai atlieka joms paskirtą funkciją, tačiau ir ilgai tarnauja. Nors įranga yra atspari UV spinduliams ir kitiems aplinkos dirgikliams, visgi, skyrus jai šiek tiek dėmesio galėsite jaustis tikras, kad ji veiks dar ilgai.

Pirmiausia reikia rasti vietą, kurioje žarna bus eksploatuojama. Vasaros metu daugelis paromis ją laiko sode arba darže, kadangi ji reikalinga kiekvieną dieną, tad paprasčiausiai neverta jos sandėliuoti. Tai yra visiška tiesa, tačiau vėsiuoju metų laiku žarnos neturėtų būti laikomos lauke, kadangi ypač žemai nukritusi temperatūra gali jas apgadinti. Nors šiais laikais gaminamos žarnos ypač kokybiškos ir labai puikiai „atlaiko“ net ir didelius šalčius, visgi, saugumo vardan labai rekomenduojame ją pernešti žiemoti į sandėliuką. Taip pat prieš kabinant žiemai labai svarbu patikrinti, ar žarnoje neliko vandens. Jeigu jo yra – išpilkite. Suvyniodami žarną patikrinkite, ar neliko kokių nors sulenkimų tose vietose, kur neturėtų būti. Vyniojant žarną labai svarbu, kad neatsirastų kampų, kurie gali ją apgadinti. Suvyniojus pakratykite, kad įsitintumėme, jog viduje neliko vandens. Tuomet nuimkite visus antgalius, kad į vidų patektų oro ir ilgainiui likęs vanduo arba drėgmė paprasčiausiai išdžiūtų. Kokybiškam žarnos veikimui labai rekomenduojami vandens filtrai, kurie padeda išvengti dumblių. Pastarieji patekę į žarną gali ją užkimšti. Žinoma, dažniausiai didesnė vandens srovė padeda to išvengti, tačiau geriausia naudoti papildomas apsaugas. Tokiu atveju galėsite jaustis ramiau, kad vandens žarna tarnaus maksimaliai ilgą laiko tarpą.

Jeigu Jums reikalinga vandens žarna – siūlome užsisakyti MAIDINA internetinės prekybos vietoje. Užsisakius gaminius jie per kelias dienas pasieks Jūsų namų duris, tad neteks ilgai laukti, kol vandens žarna galės būti panaudojama. Ji bus pristatoma į bet kurį Lietuvos miestą ir nesvarbu, ar gyvenate Klaipėdoje, Vilniuje, ar Kaune – MAIDINA specialistai dirba operatyviai ir stengiasi gaminius pristatyti taip greitai, kaip tik įmanoma.

 

Dažniausiai užduodami klausimai
 • Kurios laistymo žarnos yra populiariausios jūsų asortimente?

  Mūsų parduotuvėje rasite 1/2" , 3/4" ir 1" diametro laistymo žarnas. Taip pat gali būti 3 arba 4 sluoksnių armuota sodo žarna.

 • Kaip įvertinti ar laistymo žarna yra kokybiška?

  Laistymo žarnos kokybė priklauso nuo medžiagų iš kurių ji pagaminta. Rinkdamiesi laistymo žarną atkreipkite dėmesį į sluoksnių skaičių, atsparumą UV spinduliams bei medžiagą.