Krepšelis

Produktų krepšelis tuščias.

Kaina
0 €
4000 €
Rūšiuoti:
Proporcinis dozatorius DOSATRON D20
DOSATRON D20
4 000,00 €
DOSATRON D45
DOSATRON D45
1 400,00 €
Proporcinis trąšų dozatorius Dosatron D8
DOSATRON D8
1 800,00 €

Proporciniai trąšų dozatoriai

Žemės ūkyje laistymo sistema leidžia sumažinti augalų priežiūros kaštus, apsaugoti derlių nuo kintančių gamtos sąlygų bei realiu laiku stebėti dirvožemio būklę. Kokybiškai įrengta laistymo sistema padės Jums daugiau užauginti, daugiau išsaugoti, pasiekti aukštesnę derliaus kokybę. Tai vienintelis kelias mūsų žemės ūkiui atlaikyti konkurencinę kovą su Europos ūkininkais.
Proporciniai dozatoriai tai prancūzų gamintojo Dosatron trąšų dozatoriai. Proporciniai trąšų dozatoriai skirti tiksliam trąšų dozavimui. Proporcinius trąšų dozatorius idealiai tinka naudoti kur augalai yra laistomi vazonuose arba maišuose. Dozatoriai veikia be energijos ir yra „varomi“ tik per tekantį vandenį. Dozavimo dėka, siurblys veikia labai tiksliai, net jeigu būna slėgio svyravimų. Naudojant proporcinius trąšų dozatorius galima lengvai pakeisti dozavimo greitį.
Nors Dosatron proporcinius trąšų dozatorius galima atjungti ir palikti sistemoje, kad per jį tiesiog tekėtų vanduo be trąšų, tačiau rekomenduojama montuoti įrenginį naudojant „by-pass“ sistemą. Tai sistema, einanti po trąšų dozatoriumi (susidaro iš jungčių, ventilių ir vamzdžio), per kurią teka vanduo, kai nėra naudojamos trąšos. Šią sistemą patogu naudoti ir taip yra prailginamas proporcinio trąšų dozatoriaus tarnavimo laikas.
Plačiau apie kiekvieną trąšų dozatorių galima pasiskaityti internete, gamintojo puslapyje arba MAIDINA internetinėje parduotuvėje laistymoiranga.lt. Internetinėje parduotuvėje rasite aprašymus, kainas, nuotraukas ir video medžiagą. Prieš perkant trąšų dozatorių, siūlome pasikonsultuoti su specialistais, kad parinktų tinkamiausią variantą. Su MAIDINA specialistais galima pasikonsultuoti nuotoliniu būdu: elektroniniu paštu ar telefonu bei gyvai atvykus į fizinę parduotuvę Vilniuje, adresu: Kauno g. 34. Dalį proporcinių trąšų dozatorių turime vietoje (kitus galime užsakyti), tad galima apžiūrėti juos gyvai. Jeigu nėra galimybės atvykti, siunčiame prekes per kurjerių tarnybą visoje Lietuvoje, prekės pristatomos per 1-3 darbo dienas.

Dažniausiai užduodami klausimai
  • Kokia yra trašų dozatorių paskirtis?

    Trašų dozatoriai naudojami dujų ir skysčių, pavyzdžiui, trąšų, pesticidų, chloro ir kitų chemikalų, įpurškimui į suslėgto vandens sistemas.

  • Kokios rūšies dozatoriais prekiaujate?

    Prekiaujame granulinių trąšų, proporcinių trąšų ir oro dozatoriais.