Krepšelis

Produktų krepšelis tuščias.

Kaina
0 €
267 €
Rūšiuoti:

Granulinių trąšų dozatoriai

Žemės ūkyje laistymo sistema leidžia sumažinti augalų priežiūros kaštus, apsaugoti derlių nuo kintančių gamtos sąlygų, realiu laiku stebėti dirvožemio būklę. Kokybiškai įrengta laistymo sistema padės Jums daugiau užauginti, daugiau išsaugoti, pasiekti aukštesnę derliaus kokybę. Tai vienintelis kelias mūsų žemės ūkiui atlaikyti konkurencinę kovą su Europos ūkininkais. Granulinių trąšų dozatoriai yra naudojami nedidelėms drėkinimo sistemoms (pavyzdžiui šiltnamiuose).
Dėka savo tvirtos konstrukcijos, dozatoriai yra ilgaamžiški ir juos paprasta naudoti. Metaliniai trąšų dozatoriai veikia dėka esamo vandens slėgio, todėl nereikia siurblio, variklio ar kito mechaninio įpurškimo prietaiso. Trąšų padavimą galima reguliuoti su kraneliais esančiais sistemoje.
Plačiau paskaityti apie granulinių trąšų dozatorių veikimą, pamatyti kainas, galima internetinėje parduotuvėje laistymoiranga.lt. Kilus klausimams galima pasikonsultuoti su MAIDINA specialistais nuotoliniu būdu: telefonu, elektroniniu paštu ar per gyvo bendravimo programėlę. Taip pat galite atvykti į fizinę parduotuvę Vilniuje, adresu: Kauno g. 34. Prekes siunčiame visoje Lietuvoje per kurjerių tarnybą. Prekių pristatymas užtrunka (jei turime prekes sandėlyje) 1-3 darbo dienas.

Dažniausiai užduodami klausimai
  • Kokia yra trašų dozatorių paskirtis?

    Trašų dozatoriai naudojami dujų ir skysčių, pavyzdžiui, trąšų, pesticidų, chloro ir kitų chemikalų, įpurškimui į suslėgto vandens sistemas.

  • Kokios rūšies dozatoriais prekiaujate?

    Prekiaujame granulinių trąšų, proporcinių trąšų ir oro dozatoriais.