Krepšelis

Produktų krepšelis tuščias.

QJ trišakiai

QJ trišakiai Jums pravers, jeigu turite LDPE vamzdį ir norite padaryti „T“ formos atšakas prie kurių jungsite kitas dvi vamzdžio dalis. Pas mus rasite šių diametrų OJ trišakius: 16, 20, 25 ir 32mm.

Turime ir šių sriegių trišakius: : ¾ ir 1 išorinio ar vidinio sriegio. Visi QJ trišakiai pagaminti iš aukštos kokybės plastmasės, todėl galite neabejoti kokybe. Darbinis slėgis siekia iki 4 atmosferų. Detalių itin aukštos hidraulinės savybės, o tai garantuoja, kad turėsite mažus slėgio nuostolius.

Dar turite klausimų dėl QJ trišakių LDPE vamzdžiams ar kitų prekių? Susisiekite su mumis internetu info@maidina.lt ar telefonu +370 5 276 00 41 ir gaukite profesionalią konsultaciją. Taip pat galite atvykti į mūsų fizinę parduotuvę: Kauno g. 34, Vilniuje. Prekes pristatome visoje Lietuvoje Jums patogiu būdu: per kurjerius tiesiai į namus ar į paštomatą.

Mūsų įmonė „MAIDINA“ prekiauja kokybiškomis laistymo prekėmis visiems draugiškomis kainomis.

Dažniausiai užduodami klausimai
  • Kokiomis vamzdžių jungtimis prekiaujate?

    Mūsų asortimente rasite jungčių LDPE, HDPE vamzdžiams, lašeliniams vamzdžiams ir juostoms, laistymo žarnoms bei LAYFLAT vamzdžiams. Taip pat turime plastikinių ir žalvarinių srieginių jungčių.

  • Per kiek laiko pristatote užsakymą?

    Visus užsakymus pristatome per 2 darbo dienas, sezono metu per 2-3 darbo dienas.