Krepšelis

Produktų krepšelis tuščias.

QJ sujungimai

Turite LDPE vamzdžius ir nežinote kaip ir su kuo juos sujungti? Pataikėte būtent ten, kur reikia! Turime gausų pasirinkimą LDPE vamzdžiams skirtų užspaudžiamų sujungimų skirtingų diametrų: 16, 20, 25, 32, 40mm.

Galite rinktis ir tarp šių dydžių sujungimų: ¾, ½ ir 1 išorinio ar vidinio sriegio. Visi mūsų parduodami užspaudžiami sujungimai LDPE vamzdžiams atlaiko iki 4 barų slėgį. Visos detalės pagamintos iš itin aukštos kokybės plastmasės, todėl sujungimai bus ilgaamžiai ir tarnaus ne vienerius metus. Sujungimais lengva ir patogu naudotis, o geros hidraulinės savybes leidžia turėti mažus slėgio nuostolius.

Jeigu turite kažkokių klausimų ir norite pasikonsultuoti su specialistu, susisiekite su mumis ir mes atsakysime į Jūsų klausimus. Prekes galite įsigyti internetu mūsų elektroninėje parduotuvėje ar atvykę pas mus adresu: Kauno g. 34, Vilniuje.

„MAIDINA“ -  aukšta kokybė už prieinamą kainą.

Dažniausiai užduodami klausimai
  • Kokiomis vamzdžių jungtimis prekiaujate?

    Mūsų asortimente rasite jungčių LDPE, HDPE vamzdžiams, lašeliniams vamzdžiams ir juostoms, laistymo žarnoms bei LAYFLAT vamzdžiams. Taip pat turime plastikinių ir žalvarinių srieginių jungčių.

  • Per kiek laiko pristatote užsakymą?

    Visus užsakymus pristatome per 2 darbo dienas, sezono metu per 2-3 darbo dienas.