Krepšelis

Produktų krepšelis tuščias.

Kaina
0 €
1 €
Rūšiuoti:
Aklė 16 mm
QJ Aklė 16 mm
0,70 €
Aklė 20 mm
QJ Aklė 20 mm
0,80 €
Aklė 25 mm
QJ Aklė 25 mm
1,00 €

QJ aklės

Užspaudžiamos OJ aklės yra naudojamos norint užaklinti LDPE vamzdžius. Mūsų parduodamos aklės, kaip ir kiti QJ sujungimai tinka tik mūsų parduodamiems LDPE vamzdžiams. Turime 16mm ir 20mm diametrų vamzdžiams skirtų aklių. Detalės pagamintos iš itin patvarios plastmasės, todėl tarnaus ne vienerius metus.

Svarbu žinoti, kad aklių darbinis slėgis siekia iki 4 atmosferų. Detalės tikrai patvariai užspaudžia ir „uždaro“ vamzdį. Akles galite įsigyti su kilpele arba be jos. Akles su kilpa patogiau pritvirtinti prie žemės (smeigiame smeigę per skylutę į žemę) ar pakabinti ore (pakabiname - vazonėlių laistymas).

Įsigykite prekes patogiai internetu ir gaukite savo užsakymą vos per kelias darbo dienas tiesiai į namus ar pasirinktą paštomatą. Pristatymo kaina vos nuo 1,99 Eur.

„MAIDINA“ siūlo aukštos kokybės laistymo prekes ir kitas įvairiausias detales už patrauklią kainą. Jei norite prekes apžiūrėti ar įsigyti mūsų fizinėje parduotuvėje, galite atvykti į mūsų parduotuvę, esančią Vilniuje, Kauno g. 34.

Dažniausiai užduodami klausimai
  • Kokiomis vamzdžių jungtimis prekiaujate?

    Mūsų asortimente rasite jungčių LDPE, HDPE vamzdžiams, lašeliniams vamzdžiams ir juostoms, laistymo žarnoms bei LAYFLAT vamzdžiams. Taip pat turime plastikinių ir žalvarinių srieginių jungčių.

  • Per kiek laiko pristatote užsakymą?

    Visus užsakymus pristatome per 2 darbo dienas, sezono metu per 2-3 darbo dienas.