Krepšelis

Produktų krepšelis tuščias.

Sujungimai kolektoriui

Kolektorius - specialus srautų skirstytuvas, kurio pagrindinė funkcija yra paskirstyti vieną didesnį vandens srautą tiekiamą į didesnio diametro vamzdį ir mažesnius srautus į atitinkamai mažesnio diametro vamzdžius. Kolektorių pagalba vanduo nukeliauja į atskiras laistymo zonas visoje laistymo sistemoje.

Kolektoriai būna montuojami specialiai jiems skirtose kolektorinėse dėžėse. Jų dydis priklauso nuo surinkto kolektoriaus dydžio.

Norint pajungti kolektorių, reikės įsigyti ne tik jį, bet ir jam skirtas sujungimo detales. Pas mus rasite platų pasirinkimą pačių įvairiausių itin aukštos kokybės plastiko sujungimų kolektoriams: nipelių, keturšakių, trišakių ir alkūnių.

Detalės turi šarnyrinius sujungimus su tarpinėmis, kas padeda greitai ir be papildomos hidroizoliacijos surinkti kolektorių. Ypač pasiteisina sudėtingomis kolektoriaus surinkimo sąlygomis. Šių detalių darbinis slėgis siekia net iki 10 barų.

Įsigykite prekes internetu ir gaukite savo užsakymą vos per kelias darbo dienas. Pristatymo kaina nuo 1,99 Eur.

MAIDINA siūlo aukštos kokybės laistymo prekes ir kitas įvairias detales už patrauklią kainą. Jei norite prekes apžiūrėti gyvai, galite atvykti ir įsigyti atvykę į mūsų parduotuvę, esančią Vilniuje, Kauno g. 34.

Galbūt abejojate, ar tinkamai išsirinkote prekes? Susisiekite su mumis ir mes Jums suteiksime profesionalią konsultaciją bei padėsime išsirinkti tinkamiausią laistymo sprendimą.