Krepšelis

Produktų krepšelis tuščias.

Kaina
0 €
1 €
Rūšiuoti:
 • 1
 • 2
 • >
 • žiūrėti visus
 • ID alkūnės

  Mūsų elektroninėje ir fizinėje parduotuvėje rasite itin platų pasirinkimą įspaudžiamų sujungimų LDPE vamzdžiams. Jeigu norite LDPE vamzdžiu padaryti „kampą“, t. y. nukreipti vamzdį į kitą pusę, Jums prireiks ID alkūnės. Su detale galėsite nesunkiai  išgauti 90 laipsnių kampą ir pakeisti vamzdžio kryptį. Svarbu paminėti, kad prieš perkant detales, būtinai patikrinkite vamzdžio diametrą. Pas mus rasite įsigyti šių diametrų ID alkūnes: 16, 20, 25, 32 mm.

  Galite įsigyti ir ¾, ½ išorinio ar vidinio sriegio alkūnių. Darbinis slėgis nenaudojant sąvaržėlių iki 1 atmosferos. O užspaudžiant vamzdį su sąvaržėlėmis darbinis slėgis yra, net iki 4 atmosferų.

  Šios detalės pagamintos mūsų patikimų parterių ir iš itin kokybiškos plastmasės, todėl tarnaus tikrai ne vienerius metus.

  Jeigu dar turite klausimų dėl ID alkūnių LDPE vamzdžiams ar kitų prekių, susisiekite su mumis internetu info@maidina.lt ar telefonu +370 5 276 00 41 ir gaukite profesionalią konsultaciją. Taip pat galite atvykti į mūsų fizinę parduotuvę: Kauno g. 34, Vilniuje. Prekes pristatome visoje Lietuvoje Jums patogiu būdu: per kurjerius tiesiai į namus ar į paštomatą.

  Mūsų įmonė „MAIDINA“ prekiauja kokybiškomis laistymo prekėmis visiems draugiškomis kainomis.

  Dažniausiai užduodami klausimai
  • Kokiomis vamzdžių jungtimis prekiaujate?

   Mūsų asortimente rasite jungčių LDPE, HDPE vamzdžiams, lašeliniams vamzdžiams ir juostoms, laistymo žarnoms bei LAYFLAT vamzdžiams. Taip pat turime plastikinių ir žalvarinių srieginių jungčių.

  • Per kiek laiko pristatote užsakymą?

   Visus užsakymus pristatome per 2 darbo dienas, sezono metu per 2-3 darbo dienas.