Krepšelis

Produktų krepšelis tuščias.

Kaina
0 €
8 €
Rūšiuoti:
 • 1
 • 2
 • >
 • žiūrėti visus
 • Balnai PE vamzdžiams

  Turime didelį paprastų arba dvigubų įvairių dydžių balnų pasirinkimą. Labai paprasta montuoti. Komplekte kartu su varžtais bei tarpinėmis iš nerūdijančio plieno. Šie sujungimai tinka HDPE ir LDPE vamzdžiams, darbinis slėgis iki 10 atm., pagaminti iš aukštos kokybės plastmasės, atitinka tarptautinį standartą ISO 13460.

  Balnai vamzdžiams skirti padaryti atšaką sistemose, kuriose tiekiamas vanduo laistymui ar kitiems poreikiams. Mūsų internetinėje parduotuvėje laistymoiranga.lt yra didelis pasirinkimas paprastų arba dvigubų įvairių dydžių balnų. Balnus vamzdžiams labai paprasta montuoti, komplekte būna kartu su varžtais bei tarpinėmis iš nerūdijančio plieno. Balnai vamzdžiams tinka HDPE ir LDPE vamzdžiams, kurie dažniausiai yra naudojami šiltnamių ir lauko sąlygoms. Balnų darbinis slėgis yra iki 10 atm., tad galima drąsiai teigti, jog jie pagaminti iš aukštos kokybės plastmasės, yra ilgaamžiški. Balnai vamzdžiams atitinka tarptautinį standartą ISO 13460. Balno montavimas ir naudojimas yra gana paprastas. Naudojant balną su kitais vamzdžiais svarbu išgręžti kiaurymę pagal balno srieginį diametrą, į kurį ir jungsis Jūsų norima jungtis. Visi balnai yra su vidiniu sriegiu, tad atšakas reikia rinktis su išoriniais sriegiais.

  Turite klausimų apie balnus PE vamzdžiams? Konsultuokitės!

  Jeigu kyla klausimų dėl balnų montavimo, tinkamo pasirinkimo, visada galite susisiekti su Maidina specialistais el. paštu ar telefonu. Taip pat galima atvykti apsižiūrėti balnus ir gauti konsultaciją mūsų biure Vilniuje. Jeigu esate iš kito miesto, galite prekes užsisakyti internetu ir už nedidelę pristatymo kainą atsiųsime Jums prekes nurodytu adresu per 1-2 darbo dienas. Balnai vamzdžiams tai pigus ir greitas variantas, norint padaryti atšaką savo laistymo sistemose.

  Dažniausiai užduodami klausimai
  • Kokiomis vamzdžių jungtimis prekiaujate?

   Mūsų asortimente rasite jungčių LDPE, HDPE vamzdžiams, lašeliniams vamzdžiams ir juostoms, laistymo žarnoms bei LAYFLAT vamzdžiams. Taip pat turime plastikinių ir žalvarinių srieginių jungčių.

  • Per kiek laiko pristatote užsakymą?

   Visus užsakymus pristatome per 2 darbo dienas, sezono metu per 2-3 darbo dienas.