Krepšelis

Produktų krepšelis tuščias.

Skiepijimo sekatorius 300/21

  • Prekės kodas: 300/21

Naudojant skiepijimo sekatorių, kerpamų vietų geometrinis suderinamumas pasiekiamas savaime. Tai labai palengvina visą procesą ir padidina tikimybę, kad įskiepiai tikrai prigis.
Įrengtas su dvieju tipu ašmenimis (pleišto ir omegos).


Omega peiliai daro tvirtesnį sujungimą tarp įskiepio ir poskiepio ir tinka minkštesnei medieniai: obelims, kriaušėms, trešnėms, vyšnioms, vynuogėms.


„V“ peiliai tinka kietesnei medienai, pavyzdžiui kaukazinėms slyvoms.Skiepijamų šakų storis: nuo 4 mm iki 12 mm.
Pjūvio gylis: 9 mm.
Svoris: 0.240 kg.
Ilgis: 21 cm.Pagaminta Italijoje.

67,95 €

Šiuo metu prekės neturime. Gaukite pranešimą į el. paštą, kai vėl turėsime šią prekę.

Saugus atsiskaitymas
14 d. grąžinimo garantija
Pristatymas per 2-3 d.d.
Prekės informacija
Atsiliepimai

Savybės ir privalumai

  • Svoris: 0.240 kg

  • Ilgis: 21 cm

  • Pagaminta Italijoje.

1. Ar verta pirkti skiepijimo sekatorių?

Taip, verta, jeigu jūs nepakankamai gerai mokate naudotis skiepijimo peiliu. Skiepijant su sekatoriumi nereikalingi jokie ypatingi įgūdžiai ar treniruotės. Skiepijamos dalys visada (nepriklausomai nuo jūsų patirties) tobulai sutampa. Sekatorių reiktų įsigyti, jeigu turite skiepyti daug ir greitai. Be to, dirbdami su skiepijimo sekatoriumi, jūs niekada nesusižeisite rankų aštriu skiepijimo peiliu.

2. Ar gali skiepijimo sekatorius visiškai pakeisti skiepijimo peilį?

Ne. Skiepijimo sekatorius tinka, jeigu sutampa įskiepio ir poskiepio storis. Esant dideliam storio skirtumui (pavyzdžiui, jeigu poskiepis storesnis nei įskiepis ir atvirkščiai), brazdo sluoksniai nesutampa, o dėl šios priežasties skiepai blogai prigyja. Sekatoriumi galima skiepyti, jeigu skiepijamų dalių storis yra nuo 4 iki 12 milimetrų. Jeigu skiepijamos dalys storesnės arba plonesnės, tenka dirbti su peiliu.