Krepšelis

Produktų krepšelis tuščias.

Daržo laistymo sistema "Daržas" vandentiekiui

 • Prekės kodas: DARZAS
 • Gamintojas:

Laistymo sistema "Daržas" vandentiekiui - tai aukščiausios kokybės laistymo sistema pasižyminti itin tolygiu purškimu. Darbinis slėgis min 1 atm., max 4 atm.. Vieno purkštuvo laistymo spindulys iki 3 m, purškimo kampas 360°. ! Rinkinys gali būti naudojamas tik tada, kai slėgis 1-4 atm


 

20,00 €

Šiuo metu prekės neturime. Gaukite pranešimą į el. paštą, kai vėl turėsime šią prekę.

Saugus atsiskaitymas
14 d. grąžinimo garantija
Pristatymas per 2-3 d.d.
Prekės informacija
Atsiliepimai

Savybės ir privalumai

 • Rinkinį paprasta įdiegti, naudoti ir prižiūrėti žmogui neturinčiam jokių specialių įgūdžių laistymo sistemų srityje
 • Rinkinys skirtas laistyti: salotas, morkas, agurkus ir kitus panašaus tipo augalus
 • Laistymo spindulys iki 3 m, purškimo kampas 360°
 • Purkštuvo ir stovo aukštis 36 cm
 • Purkštuvo žarnelės ilgis 50 cm
 • ! Jeigu vandenyje yra nešvarumų, būtina naudoti filtrą
 • ! Maksimalus atstumas tarp purkštuvų 3 m

Laistymo sistemos rinkinį sudaro:

- Greitoji jungtis laistymo žarnai x 3/4“ - 1 vnt

- Sujungimas 20 x 3/4“ - 1 vnt

- Aklė 20mm - 1 vnt

- Vamzdis 20mm -10 m

- Mikropurkštuvas - 3 vnt

- Skylmušys 1 vnt


Daržo laistymo sistema „Daržas“ – puikus pasirinkimas tiems, kurie nori sutaupyti kuo daugiau laiko, tačiau džiaugtis tobulai vešinčiu daržu. Įsigijus sistemas galėsite ne tik pamiršti varginančius laistymo darbus, tačiau taip pat džiaugtis našiu daržu, kuriame gali augti labai skirtingos kultūros augalai. Profesionalios daržo laistymo sistemos yra skirtos ne tik dideliems sodams, kurie auginami verslo tikslais, tačiau ir nuosaviems poreikiams, kai norisi gyventi patogiau. MAIDINA profesionalai pagal skirtingų žmonių poreikius gali pasiūlyti labai skirtingas sistemas, tad kreipkitės, jeigu norite, kad pavyktų džiaugtis puikiai atrodančiu daržu be laiko investicijų.

Daržo laistymo sistemos džiugina tuo, kad jos skirtos skirtingų kultūrų augalų laistymui. Tiek tokių, kurie auga greta žemės, pavyzdžiui, agurkų, tiek tokių, kurie „lipa“ į viršų, tai yra pupos bei žirniai. Daržo laistymo sistemą sudaro mikropurkštuvai, kurie purškia smulkius lašelius iki 2 – 3 metrų, taip užtikrindami tolygų ir švelnų augalų laistymą, kuris nepakenkia ir nesulaužo augalo.

Papildomas privalumas, kad daržo laistymo sistemos nereikalauja specialių žinių planuojant jas įsirengti. Nereikia samdyti specialistų ir mokėti jiems pinigų, kai naudojantis instrukcija pats gana nesunkiai galite susitvarkyti su sistemos diegimo darbais.

Kaip tai padaryti?

 1. Pirmiausia reikia pakloti magistralinį vamzdį ir jį prijungti prie vandens šaltinio.
 2. Tuomet skylamušiu padaryti skyles mikropurkštuvams ir sumontuoti purkštuvus.
 3. Atšakos gale būtinai turi būti uždedama aklė.

Kadangi pagal poreikius daržo laistymo sistemos gali kiek skirtis – MAIDINA prekiauja atskiromis dalimis, kad asmuo pagal savo poreikius galėtų įsigyti tiek papildomų priedų, kiek jam reikia. Žinoma, nepamirškite konsultacijų, galbūt tai Jums padės susikomplektuoti Jūsų daržo poreikius atitinkančią laistymo sistemą. Tiesa, pirkdami komplektą visada sumokėsite mažiau, tad pasinaudokite MAIDINA siūlomomis galimybėmis.

Esant poreikiui įsigytą daržo laistymo sistemą galima praplėsti. Kuo daržas yra didesnis – tuo daugiau papildomų jungčių ir mikropurkštuvų reikia. Žinoma, tai garantuoja ir didesnį derlių, tad viskas atsiperka. Prekes galite įsigyti internetu mūsų elektroninėje parduotuvėje už prieinamą kainą. Užsakytas prekes pristatome per kelias dienas, tad tai puikus pasirinkimas skubantiems.