Krepšelis

Produktų krepšelis tuščias.

Kaina
0 €
53 €
Rūšiuoti:

Linijinis laistymas (vandentiekiui)

Linijinio laistymo, vandentiekio slėgio rinkiniai "Laistymo Padėjėjas" - tai laistymo sistemos rinkinys, skirtas daržo ar šiltnamio laistymui. Ši linijinė laistymo sistema tausoja vandens resursus, laiką, elektros energiją, fizines jėgas.

Linijinio laistymo rinkinys "Juosta", "Juosta maxi" vandentiekiui - tai praktiški, iš karto tinkami naudoti lašelinės drėkinimo sistemos rinkiniai, kurie suteikia galimybę tolygiai paskirstyti vandenį kiekvienai augalų linijai. Taip didėja ir augalų kokybė, ir jų derlius. Rinkiniai "Juosta", "Juosta maxi" vandentiekiui puikiai tiks patogiai palaistyti Jūsų šiltnamį. Linijinio laistymo rinkinį paprasta įdiegti, naudoti ir prižiūrėti jokių specialių įgūdžių laistymo sistemų srityje neturinčiam žmogui. Šie lašelinio laistymo rinkiniai yra skirti šiltnamių laistymui, kurių bendras plotas yra iki 70 m² arba iki 150 m². Linijinis laistymas pasitarnaus laistant ridikėlius, salotas, morkas, burokėlius ir t. t.

Neišsirenkate? Konsultuokitės su specialistais

MAIDINA bendradarbiauja tik su pačiais atsakingiausiais tiekėjais, kurie tiekia kokybišką produkciją, gera kaina. Jei norite lengviau aprūpinti savo šiltnamį vandeniu ir sutaupyti savo laiko, įsigykite linijinį laistymo rinkinuką jau dabar internetu mūsų elektroninėje parduotuvėje. Jeigu norėtumėte pasikonsultuoti apie laistymo sistemas ar mūsų produkciją, susisiekite su mumis ir MAIDINA konsultantai profesionaliai padės išsirinkti geriausią produktą.