Informuojame, kad nuo rugsėjo 13 d. pagal LR Vyriausybės numatytą tvarką aptarnauti fizinėje parduotuvėje galėsime turinčius galimybių pasą

Krepšelis

Produktų krepšelis tuščias.

Purkštuvas S30, sektorinis

  • Prekės kodas: DC-S30
Plastikinis sektorinis purkštuvas skirtas vejos, daržo laistymui.
9,00 €

Šiuo metu prekės neturime. Gaukite pranešimą į el. paštą, kai vėl turėsime šią prekę.

Saugus atsiskaitymas
14 d. grąžinimo garantija
Pristatymas per 2-3 d.d.
Prekės informacija
Atsiliepimai

Savybės ir privalumai

  • Pajungimas: ¾“ išorinis sriegis
  • Montuojamas ant strypo arba stovo
  • Pagamintas iš aukštos kokybės plastiko
  • Antgalio diametras: 5.0 x 2.5 mm
  • Darbinis slėgis: nuo 3 iki 5 bar.
  • Spindulys: nuo 13 iki 18 m.
  • Vandens debitas: 700 - 2400 l/h.

Žemės ūkyje laistymo sistema yra ypač svarbi, nes nuo jos priklauso derliaus kokybė ir gausumas. Vidutinio našumo purkštuvai puikiai tiks laistyti daigynus, įvairias daržoves, gėles, veją, taip pat didesnius lauko plotus. Norint laistyti vidutinio našumo purkštuvais reikia atsižvelgti į augalų struktūrą: jie turi būti nelepūs, bet turėti ne ypač storus kotelius ar lapelius, pavyzdžiui: česnakai, morkos, svogūnai, burokėliai ir pan.

Šio sektorinio purkštuvo laistymo kampas yra lengvai reguliuojamas. Sektorinį purkštuvą reikia pritvirtinti prie specialaus tvirto trikojo stovo, kurį taip pat galite įsigyti mūsų parduotuvėje (renkantis stovą atkreipkite dėmesį į pajungimo dydį ir sriegį). Svarbu žinoti, kad purkštuvų vandens srovė turi būtinai viena su kita persidengti. Tinkamą purkštuvų išdėstymą reikia parinkti pagal gamintojo pateiktas specifikacijas, kurias galima rasti gamintojo puslapyje arba sužinoti iš mūsų. Be to, jei laistomas plotas yra vėjuotoje vietoje, purkštuvus reikėtų statyti tankiau.

Visada įvertinkite slėgio nuostolius ir kitus faktorius, kurie gali daryti įtaką slėgiui ir debitui. 

Užsisakykite prekes internetu ir Jūsų prekės bus pristatytos Jums labiausiai tinkamu metu, tad pasinaudokite galimybėmis sutaupyti daugiau laiko ir gauti pačios geriausios kokybės gaminius mažiausiomis kainomis.