Krepšelis

Produktų krepšelis tuščias.

Kaina
0 €
3 €
Rūšiuoti:
Aklė 51
Aklė 51
0,07 €

Vibro Mist sujungimai ir aksesuarai

Vibro Mist sujungimai bei aksesuarai yra skirti sujungti šiuos mikropurkštuvus į vientisą, efektyviai veikiančią laistymo sistemą. Montuodami laistymo sistemą, visada atsižvelkite į šiuos parametrus: vandens slėgį ir debitą. Norint užtikrinti, kad laistymo sistema veiktų tinkamai svarbu apskaičiuoti, kokio diametro magistralinis vamzdis yra tinkamas, kiek vandens praleis mikrožarnelės ir pan.

Vibro Mist yra pakabinami mikropurkštuvai, dažniausiai naudojami šiltnamio laistymui. Nuo magistralinio vamzdžio jungiamas TUBO sujungimas, prie jo pridėdama mikrožarnelė ir tuomet uždedamas pats mikropurkštuvas. Rekomenduojama kabinti kartu su stabilizatoriais (svareliais), kurių svorių dėka purkštuvas nejuda iš vietos, tolygiai drėkindamas augalus apačioje. Taip pat nebūtina, tačiau rekomenduojama laistymo sistemos dalis yra lašėjimą stabdantis vožtuvas, kuris užtikrina, kad pabaigus laistyti iš mikropurkštuvu nelašės vanduo, likes laistymo sistemos vamzdžiuose.

Didesnes laistymo sistemas pravartu paskirstyti zonomis, atskiriant jas ventiliais. Smulkesniam reguliavimui ir sistemos kontroliavimui patariame įsigyti mini ventilius, kurie skirti atskirų mikropurkštuvų valdymui. Mini ventilis yra tvitinamas kartu su sujungimu 5mm.

Kruopščiai suplanavę laistymo sistemą, ją nesudėtingai sumontuosite ir patys. Visgi, jeigu kilo papildomų klausimų ar susiduriate su neaiškumais, komplektuodami laistymo sistemą, susisiekite su MAIDINA įmonės specialistais, kurie padės išsirinkti tinkamiausią laistymo sprendimą ir nemokamai paruoš laistymo sistemos projektą.

Visas reikiamas detales bei purkštuvus galite užsisakyti internetu, o mes Jums pristatysime vos per kelias darbo dienas Jūsų nurodytu adresu.

MAIDINA – užtikrina puikų kainos ir kokybės santykį.