Krepšelis

Produktų krepšelis tuščias.

Hadar mikropurkštuvai

Hadar mikropurkštuvai yra naudojami daržuose, šiltnamiuose ir plastikiniuose tuneliuose, inspektuose. Hadar mikropurkštuvai ypač populiarūs gėlynuose bei medelynuose. Taip pat naudojama kaip rūko sistema daigams drėkinti. Šie mikropurkštuvai yra įvairių rūšių: laistantys skirtingo dydžio lašais bei skirtingomis kryptimis, todėl tinka tiek drėkinimui, tiek mikroklimato palaikymui. Gamintojams pateikia net 9 skirtingas rūšis išlaistančias nuo 23 iki 333 litrų per valandą. Hadar mikropurkštuvai pasižymi ypač tolygiu laistymu ir patvaria purkštuvo konstrukcija. Šiems purkštuvams rekomenduojamas darbinis slėgis yra 1.5 – 3 bar bei rekomenduojama montuoti bent 130 mikronų filtrą prieš visą laistymo sistemą.

Hadar mikropurkštuvų montavimas

Norėdami pakabinti Hadar mikropurkštuvus atkreipkite dėmesį į rekomenduojamą išdėstymą bei atstumus. Šią informaciją rasite prie kiekvieno purkštuvo techninių specifikacijų. Montuodami purkštuvus būtinai naudokite ir lašėjimą stabdančius vožtuvus, jeigu norite išvengti lašėjimo išjungus laistymo sistemą. Hadar mikropurkštuvai gali būti prijungiami tiesiai prie LDPE vamzdžio arba nuleidžiami žemiau su 4 x 7 mm žarnele. Jeigu nusprendėte purkštuvus pakabinti, tuomet Jums prireiks TUBO pajungimo prie vamzdžio. Taip pat rekomenduojame pakabinamiems mikropurkštuvams naudoti stabilizatorius (svarelius), kurie neleis purkštuvui judėti iš vietos laistymo metu.

 

Abejojate, ar teisingai susikomplektavote laistymo sistemą? Susisiekite su mūsų konsultantais ir mes padėsime surasti geriausią sprendimą bei atsakysime į Jūsų klausimus. HADAR mikropurkštuvus galite užsisakyti internetu arba įsigyti atvykę į mūsų biurą Kauno g. 34, Vilniuje.