Krepšelis

Produktų krepšelis tuščias.

Kaina
0 €
3 €
Rūšiuoti:
Aklė 51
Aklė 51
0,07 €

Mikropurkštuvai ant stovo

Mikropurkštuvai ant stovo naudojami daržo, medelyno, gėlyno ar daigyno laistymui. Smulkūs lašeliai švelniai drėkina augalus, užtikrina smulkų bei tolygų laistymą. Šie mikropurkštuvai yra trijų rūšių:

-        90 laipsnių mikropurkštuvas ant stovo, išlaisto 90 litrų per valandą

-        180 laipsnių mikropurkštuvas ant stovo, išlaisto 160 litrų per valandą

-        360 laipsnių mikropukurkštuvas ant stovo, išlaisto 300 litrų per valandą

Mikropurkštuvų ant stovo montavimas

Šie mikropurkštuvai yra prijungiami tiesiai prie LDPE vamzdžio. Specialaus skylamušio pagalba padaroma 4 mm diametro skylutė vamzdyje ir prijungiamas purkštuvas. Jeigu Jūsų vandens šaltinis turi nešvarumų, rekomenduojame įterpti vandens filtrą prieš visą laistymo sistemą. Šie purkštuvai reikalauja ne mažesnio nei 1.5 bar darbinio slėgio. Magistralinio vamzdžio diametras gali būti priklauso nuo to, kiek ir kokio tipo purkštuvų pastatysite. Parinkus per mažą vamzdžio diametrą arba neužtikrinus reikiamo darbinio slėgio, laistymo sistema neveiks arba veiks netinkamai. Mikropurkštuvus ant stovo rekomenduojama išdėstyti ne toliau nei 3 metrai vienas nuo kito, taip užtikrinsite efektyvų ir tolygų drėkinimą. Šie mikropurkštuvai tai puikus kainos ir kokybės santykis.

 

Perskaitėte, bet vis tiek liko neaiškumų susijusių su lašintuvais? Kreipkitės į mus internetu, telefonu ar gyvai atvykę pas mus adresu: Kauno g. 34, Vilniuje ir mūsų laistymo specialistai mielai Jums patars visais laistymo klausimais. Laistymo įrangą galite įsigyti internetu (siunčiame per kurjerius visoje Lietuvoje) ir atvykę pas mus į parduotuvę Vilniuje.

„MAIDINA“ – kokybiška, laiko patikrinta ir klientų vertinama laistymo įranga draugiškomis kainomis.