Krepšelis

Produktų krepšelis tuščias.

Drėgmės davikliai

Drėgmės daviklius galima skirstyti į lietaus ir dirvožemio daviklius.

Lietaus davikliai savo sandara pritaikyti atlikti laistymo nutraukimo funkcijas dėl netinkamų laistymui oro sąlygų. Lietaus davikliai reaguoja į kritulių kiekį, taip pat yra modifikacijų su papildoma laistymo nutraukimo funkcija dėl šalnų.

Dirvožemio drėgmės davikliai matuoja drėgmę ir nutraukia laistymą, kai dirvožemio drėgmės lygis viršija nustatytą kiekį.

Taip pat yra ir ministotelės, kurios automatiškai kontroliuoja drėkinimą pagal meteorologines sąlygas, taupo vandenį ir yra lengvai naudojamos.

Lietaus davikliai

Pas mus pardavime galima rasti įvairių kainų, gamintojų ir funkcijų lietaus daviklius. Kainos siekia nuo 26 iki 100 eurų. Gamintojai: Irritrol ir Orbit – gaminami Amerikoje, Jardibric – gaminami Prancūzijoje. Beveik visi valdikliai yra komplekte su pajungimo kabeliu, bet turime ir belaidį lietaus daviklį. Belaidžiu lietaus davikliu dar patogiau naudotis, nes nereikia ieškoti elektros šaltinio ir nesimato pačio laido, kuris gali nekaip atrodyti, jei jo nepaslėpsite.

 

Dirvožemio drėgmės davikliai

Kaip ir lietaus daviklių, taip ir drėgmės daviklių turime nemažą pasirinkimą, tad kiekvienas ras tai, ko jam reikia. Kainos siekia nuo 45 iki 440 eurų. Gamintojai: Toro, Irrometer – gaminami Amerikoje, Jardibric – gaminami Prancūzijoje.

Ministotelės

Šiuo metu turime tik vieno modelio ministotelę Climate Logic. Taip pat pardavime turime pultą skirtą distanciniam ir ypač patogiam Total Control ir Rain Dial Plus  valdiklių valdymui.

Dar turite klausimų dėl drėgmės daviklių ar kitų prekių? O gal, nežinote, kurią ir kaip prekę išsirinkti? Susisiekite su mumis internetu info@maidina.lt ar telefonu +370 5 276 00 41 ir gaukite profesionalią konsultaciją. Taip pat galite atvykti į mūsų fizinę parduotuvę: Kauno g. 34, Vilniuje. Prekes pristatome visoje Lietuvoje per porą dienų. Galima pasirinkti pristatymą kurjeriu į namus arba į paštomatą (jeigu telpa prekės).

Mūsų įmonė „MAIDINA“ prekiauja daugiau nei 20 metų kokybiškomis laistymo prekėmis visiems draugiškomis kainomis.