Krepšelis

Produktų krepšelis tuščias.

Kaina
0 €
137 €
Rūšiuoti:

Dekoratyviniai šviestuvai Lightpro

Dekoratyviniai lauko šviestuvai pagyvins kiekvieno žmogaus sodą ar kiemą. Šie šviestuvai sukurs jaukų, išskirtinį bendrą vaizdą Jūsų kieme. Dekoratyviniai lauko šviestuvai skiriasi nuo kitų šviestuvų tuo, kad jie yra įdomaus dizaino, skirti sukurti jaukų vaizdą ir atmosferą, o ne apšviesti takelį ar namo fasadą. Dekoratyviniai šviestuvai geriausiai tinka namų terasoje, kurio skleidžiama jaukia, šilta šviesa galėsite mėgautis ilgais tamsiais vakarais. Žinoma, šviestuvus galima panaudoti ir gėlynuose ar vejos papuošime. Kiekvienas šviestuvas gali prisitvirtinti prie žemės, todėl ypač patogu, norint šviestuvą įtvirtinti į žemę savo kieme ir būsite garantuoti, kad stiprus vėjas nenupūs ar nenuvers šviestuvo.

Mūsų elektroninėje parduotuvėje galite rasti trijų modelių dekoratyvinių šviestuvų:

- Šviestuvas – rutulys – didžiausias mūsų dekoratyvinis šviestuvas, kurio matmenys:  400 x 400 x 400 mm. Šviečia ryškia balta spalva. Pagamintas iš polietileno (PE). Šis plastikas pasižymi, kad yra lengvas, bet tvirtas, neskęsta vandenyje ir neskyla, net prie žemų temperatūrų.

- Šviestuvas – akmuo – šis šviestuvas yra labiausiai išskirtinis iš visų dekoratyvių šviestuvų. Šviestuvas yra pagamintas tokio modelio, kad imituotų akmenį. Šviestuvas taip primena tikrą akmenį, kad dienos metu tikrai galima neatskirti šviestuvo nuo akmens. Šviestuvas yra pilkos spalvos, bet šviečia šilta balta spalva. Šviestuvas puikiai derės Jūsų gėlynuose ar alpinariumuose ir tamsiuoju paros metu leis pasigrožėti Jūsų auginamais augalais. Matmenys: 150 x 290 x 400 mm.

- Šviestuvas – ovalas – išskirtinis, plokščio rutulio formos šviestuvas, šviečiantis balta spalva. Matmenys: 170 x 280 x 280 mm. Šviestuvas puikiai tiks Jūsų terasoje, kuriai suteiks jaukumo ir norėsis praleisti, kuo daugiau laiko joje. Šis šviestuvas, kaip ir kiti dekoratyviniai šviestuvai, pagamintas iš polietileno (PE).

Visi mūsų parduodami šviestuvai yra tvirti, saugūs ir lengvai montuojami. Šviestuvus sumontuoti ir pradėti naudotis, gali bet kuris žmogus, net ir visai neišmanantis techninių dalykų. Susidomėjote šviestuvu ar vis dar abejojate ir norėtumėte pasitarti su specialistu? Susisiekite su mumis ir patarsime, koks šviestuvas Jums labiausiai tiktų. Jūsų patogumui, visas mūsų prekes galite užsisakyti neiškėlę nė kojos iš namų – internetu. Pirkimas internetu yra ne tik patogus, bet ir saugus būdas. Netikusias ar nepatikusias prekes visada galima per 14 dienų grąžinti ar apkeisti. MAIDINA Jums siūlo tik kokybiškas, plataus pasirinkimo prekes - prieinamomis kainomis.